Svatba Praha Dolce Villa

Děti na svatbě - horor nebo pohádka? 09.03.2017

Pokud se rozhodnete přizvat i malé svatebčany, nezapomeňte na ně při plánování svatebního dne myslet
Už při samotných přípravách je dobré děti zaúkolovat, aby nevymýšlely lumpárny. Mohou pomáhat se zdobením auta, nabízením koláčků nebo vítáním hostů. Vše samozřejmě závisí nejen na počtu dětí, ale i na jejich věku. Zatímco holčičky jsou rády přítomny přípravám nevěsty a představují si svůj princeznovský den, chlapce zpravidla atmosféra dne nechává klidnými.

Pokud je dětí více, rozhodně se vyplatí zainvestovat do svatební chůvy nebo studentky, která si ráda přivydělává hlídáním dětí
Především myslete na bezpečnost prostoru, kam děti „vypustíte". U nás je takovým vhodným prostorem například zahrádka. Ačkoli je zahrádka relativně bezpečným místem, na děti by měl za každých okolností někdo dohlížet. Díky atraktivnímu programu, kterým nemusí být nutně obří skákací hrad a klauni, nemusíte o dětech v den svatby ani vědět. V případě našich prostor se o zábavu dětí postará například bowling.

Vytiskněte dětem svatební omalovánky, zapojte je do tance nebo je vyšlete nabízet lístky do tomboly
Skvělý nápad je ze starších dětí udělat tzv. špehovacího fotografa, kdy dětem koupíte jednorázové fotoaparáty s filmem a ony pak zachytí den svýma očima.

Pří výběrů svatebního menu či rautu pro děti můžete připravit speciální dětský raut, poloviční porce či jinak uzpůsobit výběr jídla dětem
Pro malé mlsouny můžete udělat i dětský malý svatební dort nebo roztomilé cupcakes.

Předem se dohodněte, zda děti ANO nebo NE
Děti dokáží do některých momentů vnést jedinečnou upřímnost, na kterou budete i po letech rádi vzpomínat. Ale stejně tak, jako někdo může zvídavé otázky či poznámky v nevhodnou chvíli brát s úsměvem, jiní to berou jako obtěžující bezohlednost rodičů, kteří mají takovému chování dětem zabránit.

Ubytování v Dolce Villa
A nakonec vězte, že pokud se rozhodnete ubytovat se po svatbě u nás i s dětmi, máme pro tyto malé návštěvníky k dispozici dětské postýlky a do 6 let věku neúčtujeme za dítě na pokoji nic navíc.

Zpět na aktuality