Svatba Praha Dolce Villa

Svatební raut

V poslední době není žádnou raritou, že se na svatbě vypouští hostina a začíná se rautem, případně snoubenci volí raut k obědu i k večeři. Pokud plánujete obřad v pozdějších odpoledních hodinách, je pro Vás tato varianta vhodná. Raut je báječný i z toho důvodu, že si každý host najde jídlo dle své chuti a vyhovět můžete také alergikům nebo vegetariánům. Zvolíte-li ale pouze jeden raut místo hostiny, mělo by následovat doplňkové večerní pohoštění, tím spíš, pokud víte, že by se mohlo veselí protáhnout do ranních hodin. Nabídku půlnočního občerstvení najdete také v naší základní nabídce pro hostiny a rauty.

Rádi s Vámi sestavíme svatební raut dle Vašich představ. Rauty z naší svatební nabídky jsou vždy nakalkulovány na 5 hodin konzumace a dle našich zkušeností tedy přizpůsobujeme gramáže na 550 g jídla na osobu. Chcete-li mít představu o ceně za raut, stačí vynásobit počet osob cenou rautu (je uvedena pod každou nabídnou). 

Rádi Vám připravíme bezlepkový svatební raut nebo například několik veganských položek v rautu. Sdělte nám své požadavky a představy a my tomu přizpůsobíme naši nabídku. Chceme, abyste si svatbu užili a nemuseli během svatebního dne řešit, na čem si smíte nebo nesmíte pochutnat.