Svatba Praha Dolce Villa

Svatební obřad

Pro svatební obřady venku je ideálním řešením naše malebná zahrádka, která je pro případ nepříznivého počasí krytá dřevěnou pergolou a pojme až 150 osob. Ke svatbě v interiéru Vám rádi přizpůsobíme jeden z našich salónků, například Zimní zahradu, která má krásný výhled do parku Divoká Šárka, anebo elegantní prostory restaurantu Dolce s funkčním krbem.

Svatební obřad je v našich prostorách zpoplatněn částkou 3.000 Kč. Poplatek snoubenci platí také matrice a výše správního poplatku činí 1.000 Kč. Matrika Prahy 6 obvykle oddává čtvrtky, pátky a první soboty v měsíci. 

Rádi s Vámi prodiskutujeme všechny možnosti svatebních obřadů. Alternativou civilního sňatku může být obřad vedený unitářem bez přítomnosti úředníků z matriky Prahy 6. Tato varianta sňatku se v poslední době činí velké popularitě, a to zejména z toho důvodu, že unitáři jsou časově flexibilní a mohou obsah obřadního prosluvu přizpůsobit přání snoubenců.

V našem blízkém okolí je několik dalších obřadních míst, jako je Pelléova Vila, jenž bývala oficiálním obřadním místem pro Prahu 6, Obora Hvězda nebo historický Letohrádek Hvězda. Aktuální oddací místnost Prahy 6 je Skleněný palác, místními obyvateli nazývám jako tzv. "skleňák". Krásné venkovní či vnitřní prostory pro civilní sňatky nabízí také Břevnovský klášter. Pro církevní obřady můžeme vřele doporučit nebušický kostel, kde máme velmi přátelské vztahy s místním farářem. O dalších možnostech obřadu na Praze 6 se dozvíte v našich aktualitách.

Obřad je u nás možný pouze v případě, že po něm následuje hostina nebo raut v našich prostorách.