Svatba Praha Dolce Villa

Svatební obřad

Pro svatební obřady venku je ideálním řešením naše malebná zahrádka, která je pro případ nepříznivého počasí krytá dřevěnou pergolou a pojme až 150 osob. Ke svatbě v interiéru Vám rádi přizpůsobíme jeden z našich salónků, například Zimní zahradu, která má krásný výhled do parku Divoká Šárka, anebo elegantní prostory restaurantu Dolce s funkčním krbem.

Svatební obřad je v našich prostorách zpoplatněn částkou 4.900 Kč, ať už se jedná o obřady církevní anebo civilní. Jaké jsou možnosti svatebních obřadů s Vámi rádi probereme a doporučíme vhodné kontakty. 

Hotel Dolce Villa spadá pod matriku Prahy 6, která obvykle oddává čtvrtky, pátky a první soboty v měsíci. Pokud se jim netrefíte do harmonogramu anebo nebudete mít vlastní církevní obřad, alternativou civilního sňatku může být obřad vedený unitářem bez přítomnosti úředníků z matriky Prahy 6. Tato varianta sňatku je v poslední velmi populární, a to zejména z toho důvodu, že unitáři jsou časově flexibilní a mohou obsah obřadního proslovu přizpůsobit přání snoubenců.

V našem blízkém okolí je několik dalších obřadních míst, jako je Pelléova Vila, jež dlouho bývala oficiálním obřadním místem pro Prahu 6, Obora Hvězda nebo historický Letohrádek Hvězda. V dochozí vzdálenosti od hotelu nedávno zrekonstruovali krásný objekt Staré vodárny s velikou zahradou, kde pořádají také svatební obřady. Není to jejich primární zaměření, tak jsou poměrně flexibilní v termínech. Aktuální oddací místnost Prahy 6 je Skleněný palác, místními obyvateli nazývám jako tzv. "Skleňák". Krásné venkovní či vnitřní prostory pro civilní sňatky nabízí také Břevnovský klášter. Pro církevní obřady můžeme vřele doporučit nebušický kostel. O dalších možnostech obřadu na Praze 6 se dozvíte v našich aktualitách.

Obřad je u nás možný pouze v případě, že po něm následuje svatební hostina nebo raut v našich prostorách.