Svatba Praha Dolce Villa

Svatební obřad

Pro svatební obřady venku je ideálním řešením naše malebná zahrádka, která je pro případ nepříznivého počasí krytá dřevěnou pergolou a pojme až 150 osob. Ke svatbě v interiéru Vám rádi přizpůsobíme jeden z našich salónků, například Zimní zahradu, která má krásný výhled do parku Divoká Šárka, anebo elegantní prostory restaurantu Dolce s funkčním krbem.

Svatební obřad je v našich prostorách zpoplatněn částkou 4.900 Kč. Poplatek snoubenci platí také matrice a výše správního poplatku činí 1.000 Kč. Matrika Prahy 6 obvykle oddává čtvrtky, pátky a první soboty v měsíci. 

Rádi s Vámi prodiskutujeme všechny možnosti svatebních obřadů. Alternativou civilního sňatku může být obřad vedený unitářem bez přítomnosti úředníků z matriky Prahy 6. Tato varianta sňatku se v poslední době činí velké popularitě, a to zejména z toho důvodu, že unitáři jsou časově flexibilní a mohou obsah obřadního prosluvu přizpůsobit přání snoubenců.

V našem blízkém okolí je několik dalších obřadních míst, jako je Pelléova Vila, jež dlouho bývala oficiálním obřadním místem pro Prahu 6, Obora Hvězda nebo historický Letohrádek Hvězda. V dochozí vzdálenosti od hotelu nedávno zrekonstruovali krásný objekt Staré vodárny s velikou zahradou, kde pořádají také svatební obřady. Není to jejich primární zaměření, tak jsou poměrně flexibilní v termínech. Aktuální oddací místnost Prahy 6 je Skleněný palác, místními obyvateli nazývám jako tzv. "skleňák". Krásné venkovní či vnitřní prostory pro civilní sňatky nabízí také Břevnovský klášter. Pro církevní obřady můžeme vřele doporučit nebušický kostel. O dalších možnostech obřadu na Praze 6 se dozvíte v našich aktualitách.

Obřad je u nás možný pouze v případě, že po něm následuje hostina nebo raut v našich prostorách.