Svatba Praha Dolce Villa

Svatební obřad

Pro svatební obřady venku je ideálním řešením naše malebná zahrádka, která je pro případ nepříznivého počasí krytá dřevěnou pergolou a pojme až 150 osob. Ke svatbě v interiéru Vám rádi přizpůsobíme jeden z našich salónků, například Zimní zahradu, která má krásný výhled do parku Divoká Šárka, anebo elegantní prostory restaurantu Dolce s funkčním krbem.

Svatební obřad je v našich prostorách zpoplatněn částkou 3.000 Kč. Poplatek snoubenci platí také matrice a výše správního poplatku činí 1.000 Kč. Matrika Prahy 6 obvykle oddává první soboty v měsíci a termíny pro aktuální rok vypisuje v období prosince.

V našem blízkém okolí je několik dalších obřadních míst, jako je Pelléova Vila, jenž je oficiálním obřadním místem pro Prahu 6 nebo Obora Hvězda a historický Letohrádek Hvězda. Krásné venkovní či vnitřní prostory pro civilní sňatky nabízí také Břevnovský klášter. Pro církevní obřady můžeme vřele doporučit nebušický kostel, kde máme velmi přátelské vztahy s místním farářem. O dalších možnostech obřadu na Praze 6 se dozvíte v našich aktualitách.

Rádi s Vámi prodiskutujeme všechny možnosti svatebních obřadů. Alternativou civilního sňatku může být obřad vedený unitářem bez přítomnosti úředníků z matriky Prahy 6. Tato varianta sňatku se v poslední době činí velké popularitě, a to zejména z toho důvodu, že unitáři jsou časově flexibilní a mohou obsah obřadního prosluvu přizpůsobit přání snoubenců.

Obřad je u nás možný pouze v případě, že po něm následuje hostina nebo raut v našich prostorách.