Svatba Praha Dolce Villa

Není kočár jako kočár 15.11.2019

Pokud nemáte obřad i hostinu na jednom místě, musíte si zařídit dopravu. Každá nevěsta viděla alespoň jeden film, kde ženich nedočkavě čeká na pohádkový příjezd nevěsty. Z obřadu pak už novomanželé odjíždějí společně na místo pro hostinu a večerní zábavy. Otázkou tedy zůstává. Jaká doprava je nejvhodnější pro svatební den?

Nejrozšířenější verzí je svatební doprava autem nebo svatební limuzína. Při tomto výběru se dá buď ušetřit, nebo si připlatit za luxus. Není problém poprosit některého z kamarádů, aby novomanželský pár odvezl, zbytek hostů může hlavní vozidlo následovat. Pokud chcete, aby váš příjezd vypadal o něco luxusněji, můžete si pronajmout celou flotilu aut jedné značky. Dekorace auta stuhami a květinami pak záleží na dohodě s půjčovnou.

Nesmíme zapomenout ani na již zmíněný svatební kočár. K cestě na svatbu můžete totiž využít i zdobený kočár tažený dvěma koňmi. Okázalost s kouzlem popelky. Samotný kočár často poutá velkou pozornost okolí, a pokud v něm sedí nevěsta, bude na cestě nepřehlédnutelná. Problém zde nastává, když nevychází počasí. Kluzký schůdek a podpatky a bílé šaty, není dobrá kombinace. Proto, při této variantě dávejte dobrý pozor.

Nezapomněli jste na svatební autobus? My rozhodně ne! Tento retro dopravní prostředek vám usnadní nejen peníze ale také organizaci hostů. Všechny hosty naskládáte do jednoho autobusu a odpadne vám čekání na opožděné hosty. Navíc, pamatujete si ty mejdany při cestě školním autobusem?

 Pokud nevíte na koho se obrátit, nezoufejte. U nás vám můžeme zařídit vše na jednom místě. Máme kontakty na ověřené dopravce, kteří vám rádi vyjdou vstříc.

Zpět na aktuality