Svatba Praha Dolce Villa

Svatební hostina

Hledáte místo na svatební hostinu nebo raut v okolí Prahy? Sníte o venkovní svatební hostině s grilováním? Rádi byste pro své hosty přichystali něco netradičního a s nápadem? Hotel Dolce Villa může sny o takové svatbě v Praze splnit.

Je to právě naše kuchyně, kterou si klienti nejčastěji pochvalují, a také široký sortiment piv a velký výběr vín. Vaši svatební hostinu můžeme vyšperkovat v duchu netradičních kuchyní, a protože k dobrému jídlu patří také kvalitní pití, poradíme Vám, co se k čemu hodí.

Nápojový lístek najdete zde

Svatební hostinu či raut sestavujeme dle Vašeho přání. Na odkaze níže najdete několik nabídek svatebního oběda a rautu. Navržené občerstvení lze kombinovat či zcela nahradit jinými položkami, které by Vám více vyhovovaly. Není pro nás problém vymyslet menu pro vegetariány, vegany, celiaky nebo alergiky. Svatební dort je tradiční součástí svatebních hostin, a proto Vám rádi prostřednictvím naší cukrářky zajistíme jak dort, tak výslužky (svatební koláčky a cukroví). Oboje však můžete mít vlastní bez účtování poplatku.

Naši základní nabídku svatebních hostin a svatebních rautů si můžete stáhnout níže. Tato nabídka odpovídá složením a velikostí rautů pro svatby s 50 a více osobami. Pokud plánujete menší počet osob na svatební raut, dejte nám vědět, rádi zašleme přizpůsobenou nabídku. Servírovaná menu svatební hostiny jsou stejná bez ohledu na počet osob.


Nabídka a ceník