Svatba Praha Dolce Villa

Svatební hostina

Hledáte místo na svatební hostinu nebo raut v okolí Prahy? Sníte o venkovní svatební hostině s grilováním? Rádi byste pro své hosty přichystali něco netradičního a s nápadem? Hotel Dolce Villa může sny o také svatbě v Praze splnit.

Je to právě naše kuchyně, kterou si klienti nejčastěji pochvalují, a také široký sortiment piv a velký výběr vín. Vaši svatební hostinu můžeme vyšperkovat v duchu netradičních kuchyní, a protože k dobrému jídlu patří také kvalitní pití, poradíme Vám, co se k čemu hodí.

Nápojový lístek najdete zde

Svatební hostinu či raut sestavujeme dle Vašeho přání. Rádi Vám zašleme několik nabídek svatebního oběda a rautu. Navržené občerstvení lze kombinovat či zcela nahradit jinými položkami, které by Vám více vyhovovaly. Není pro nás problém vymyslet menu pro vegetariány, vegany, celiaky nebo alergiky. Kalkulaci vytvoříme i pro Váš vlastní návrh občerstvení. Svatební dort je tradiční součástí svatebních hostin, a proto Vám rádi prostřednictvím naší cukrářky zajistíme jak dort, tak výslužky (svatební koláčky a cukroví). Oboje však můžete mít vlastní bez účtování poplatku.

Naši základní nabídku svatebních hostin a svatebních rautů si můžete stáhnout níže. Tato nabídka odpovídá složením a velikostí rautů pro svatby s 50 + osobami a pokud plánujete menší počet osob na svatební raut, dejte nám vědět, rádi zašleme přizpůsobenou nabídku. 


Nabídka a ceník