Svatba Praha Dolce Villa

Aktuality

Vše o svatbách a svatebních novinkách, nejen v Dolce Villa Hotelu. Doufáme, že zde najdete inspiraci a nějaké šikovné informace o svatebních trendech, které budete moci při své svatbě zúročit. 

Valentýnská burger degustace (10.02.2023)

Lámete si hlavu, co vymyslet na Valentýna? Elegantní řešení s rukama umaštěnýma od burgerů a dobrým točeným pivem nebo kvalitním vínem najdete v naší restauraci Burger Bar. Valentýnská degustace 6 různých burgerů pro 2 osoby za krásných 590 Kč. Neváhejte si vytvořit rezervaci 

Zobrazit více

Valentýn v Burger Baru (08.02.2022)

Protože si myslíme, že nejlepší je oslavit Valentýn s rukama umaštěnýma od burgerů, tak i tento víkend budou v hlavní roli osvědčené burgery! 

Zobrazit více

Svatební trendy a preference v čase (06.03.2020)

Kdo by byl před deseti lety řekl, že se nevěsty budou nadšeně vdávat ve starých továrnách a v ruce budou mít květinu z bodláků?

Zobrazit více

Burger Bar má nové logo (04.03.2020)

Vizuální identita se mění, ale kvalita zůstává

Zobrazit více

Valentýn v Burger Baru 14. - 16.2.2020 (12.02.2020)

Valentýn … Takový ten svátek, který oficiálně nikdo neslaví, ale jakmile 14.2. na svou drahou polovičku zapomenete, je problém.

Zobrazit více

Vánoční soutěž a dárkové poukazy (02.12.2019)

Do Vánoc zbývá už jen pár dní, a pokud ještě nemáte vymyšlené dárky pro Vaše blízké, máme pro Vás tip jak pro tatínky, maminky, sourozence, tak i pro kamarády či partnera.

Zobrazit více

Není kočár jako kočár (15.11.2019)

Minule jsme vám představili hru Svatební kočár. Na svatbě ale nemusí být jen hra svatební kočár, ale dá se pronajmout i ten skutečný pojízdný svatební kočár, který známe z pohádky o popelce. Zamysleli jste se někdy nad tím, jaká doprava na svatbu by se vám líbila? 

Zobrazit více

Nové podzimní menu je tu! (25.10.2019)

Se změnou ročního období měníme tradičně i naše stálé menu v restauraci Burger Bar. Můžete se těšit na pestrou skladbu jídel od salátů, přes česká klasická jídla, prémiové burgery až po mezinárodní kuchyni a dezerty.

Zobrazit více

Piju. Piješ? Pijeme! (11.10.2019)

Alkohol na svatbě je nedílnou součástí svatební zábavy. Častou otázkou ale zůstává: „Kdo na svatbě platí za nápoje a alkohol?“

Zobrazit více

Podzimní a zimní svatba v Hotelu Dolce Villa (03.10.2019)

Léto nás pomalu, ale jistě opustilo. Svatební sezóna ale nekončí. V Dolce Villa Hotelu totiž nekončí nikdy. Pokud patříte mezi páry, které netouží po letní svatbě během vysokých teplot, naplánujte si svatbu na nadcházející chladnější dny. 

Zobrazit více

Svatební hry nejen pro nevěstu a ženicha (17.07.2019)

Snad každá svatba, na kterou dostanete pozvánku, má v programu nějaké svatební soutěže. Jejich účelem je rozproudit zábavu, pobavit se a někdy i vybrat nějaký ten peníz na svatební cestu navíc. Které hry jsou neoblíbenější a které doporučujeme?

Zobrazit více

Svatební občerstvení - moderní nebo tradiční menu? (11.04.2019)

Svatební hostina bývá jednou z nejnáročnějších finančních položek ze svatebního rozpočtu. Svatebčané tak stojí před důležitým rozhodnutím, zda se přiklonit na stranu zažitých tradic nebo jít proti proudu a zkusit něco neotřelého.

Zobrazit více

Valentýnské menu 2019 (04.02.2019)

Zastavte na chvíli svatební plánování a doražte na svátek všech zamilovaných nebo během víkendu po něm do Burger Baru.  

Zobrazit více

Ochutnejte naše nové jarní menu! (26.04.2018)

Konečně je zima za námi a dala prostor prvním slunečním paprskům a našemu novému Burger Bar menu s chutí a vůní jara.

Zobrazit více

Valentýnské menu (14.02.2018)

Všechny zamilované i singles srdečně zveme na speciální degustační menu 6 mini burgerů. V nabídce nejen na Valentýna ve středu 14.2., ale i o víkendu 17. a 18. února. Těšíme se na Vás. 

Zobrazit více

Přejeme Vám maximálně vydařený rok 2018 (05.01.2018)

Rádi bychom Vám popřáli krásný rok 2018, a pokud je letošní rok pro Vás ten svatební, pak také nádherný a nezapomenutelný den D. 

 

Zobrazit více

Svatební plánovač (03.10.2017)

Nejste si jistí, kdy příchází ten správný čas pro plánování jednotlivých svatebních záležitostí? Vytvořili jsme pro vás přehledný plánovač, abyste si s tím nemuseli sami lámat hlavu. 

Zobrazit více

Jak vybrat svatební dort a jaké jsou současné trendy? (11.07.2017)

Na trhu je nepřeberné množství druhů dortů, od náplní, po tvar korpusu a styl designu. Inspiraci vzhledu můžete hledat například na Pinterestu, ale o chuti a velikosti se musíte rozhodnout sami. Poradíme vám, jak vybrat ten správný svatební dort.

Zobrazit více

Sňatek s cizincem / Marriage to a foreigner (11.05.2017)

Zjistili jsme, jaké dokumenty budete potřebovat pro svatbu s cizincem a co můžete očekávat od matriky. 

We've found out what type of documents you'll need for a wedding with foreigner and what can you expect from the registry.

Zobrazit více

Nové jarní - letní menu 2017 (19.04.2017)

Dlouhá zima je za námi a s prvními slunečními paprsky opět přichází na svět také nové menu Burger Baru s chutí a vůní jara.

Zobrazit více

Děti na svatbě - horor nebo pohádka? (09.03.2017)

Jedni o menších hostech nechtějí ani slyšet a bojí se, že by jim jejich přítomnost udělala ze svatby dětskou party. Druzí, pokud zvou jejich rodiče, je berou jako samozřejmost. Je na každém, jestli se rozhodne pozvat i ty nejmenší nebo požádá rodiče, aby nechali své ratolesti doma pod dohledem babiček.

Zobrazit více

Výhody i nevýhody zimních svateb (06.02.2017)

Zimní svatby jsou v našich zeměpisných podmínkách ještě stále raritou, přitom zasněžené vrcholky hor nebo pláně plné bílého sněhu představují ideální prostor pro dokonalé svatební fotografie. Buďte originální a nebojte se svatby v zimě! 

Zobrazit více

Valentýnské menu 2017 (18.01.2017)

Vezměte svou drahou polovičku na místo, kde si nemusíte na nic hrát. Svou valentýnskou večeři u nás klidně můžete jíst rukama

Zobrazit více

Co jste možná netušili o registrovaném partnerství (15.12.2016)

Čeká-li vás gay svatba nebo jste-li jen zvědaví, jak to u registrovaných partnerství chodí, věříme, že článek vám odpoví na mnohé nevyřčené dotazy. 

Zobrazit více

Představujeme vám novou posilu svatebního týmu (18.11.2016)

Jmenuje se Andrea a už teď má u nás na starost všechny snoubence, kterým pomáhá s organizací svatby v roce 2017. S důvěrou se na ni můžete se vším obracet.

Zobrazit více

Voňavé a nové podzimní/zimní menu Burger Baru (09.11.2016)

Nemůžeme se dočkat, až ho taky ochutnáte! :-)
Nové podzimní menu hraje všemi barvami a také pečlivě skloubenými chutěmi. Jedním kliknutím se o tom můžete přesvědčit.

Zobrazit více

Etiketa svatebního stolování (25.10.2016)

Kam patří ubrousek? Kdy začít jíst? Nebo kam usadit rozvedené rodiče? Všechny odpovědi najdete v našem článků a možná se díky těmto znalostem vyhnete společenskému faux pas.

Zobrazit více

Vyřizování dokladů po svatbě (30.09.2016)

Stejně jako svatba s sebou nese určité administrativní záležitosti, tak ani po svatbě Vás běhání po úřadech nemine. Co všechno Vás čeká až se ze slečny stanete paní? A kde všude změnu příjmení musíte nahlásit? 

Zobrazit více

Potkejte se s námi na letních FOOD festivalech (30.08.2016)

Všichni milovníci dobrého jídla by měli zpozornět. První dva víkendy v září si nenechte ujít nejoblíbenější food festivaly pod širým nebem. 

Zobrazit více

Jarní & letní menu v Burger Baru (18.05.2016)

Nové menu prohlašujeme za oficiálně otestované, a proto bychom Vás rádi pozvali do Burger Baru na nové lahůdky, které pro Vás připravil náš šikovný šéfkuchař Ondra Vykusa. 

Zobrazit více

Růžovky, které budete milovat (22.04.2016)

Zveme vás na květnové degustování růžových vín. Třeba si vyberete to pravé na svou svatbu od našeho nejoblíbenějšího znojemského vinaře Jana Plačka. 

Zobrazit více

Svatba v Dolce Villa je na Instagramu! (04.03.2016)

Zajímá vás zákulisí příprav svateb a veškeré svatební dění v Dolce Villa? Pak byste měli sledovat nový instagramový účet, kde s vámi budeme tyto momenty sdílet.

Zobrazit více

Vše, co vás kdy zajímalo o svatebních obřadech na Praze 6 (15.02.2016)

Často se nás ptáte, kde je možné udělat svatební obřad na Praze 6, co to obnáší, na koho se obrátit a jaká je cena svatebního obřadu. Chtěli bychom se tedy s vámi podělit o všechny dostupné informace a shrnout Vám vše pěkně na jednom místě. Všechny informace uvedené v článku jsou aktuální k datu vydání článku.

Zobrazit více

Valentýn v Burger Baru - letos originálně (12.01.2016)

Plánujete-li se svou drahou polovičkou na Valentýna něco méně tradičního, minimálně okázalého, ale 100% zajímavého, vezměte ji o valentýnském víkendu do Burger Baru. Valentýnský program 13. i 14. února.

Zobrazit více

Silvestr 2015 v Burger Baru (15.12.2015)

Oslavte s námi příchod nového roku! Chystáme pro Vás celovečerní koktejl v podobě rock'n'rollového hudebního mixu, osvědčené tomboly, stolního fotbálku a jako třešnička povedeného večera v Burger Baru může být bowling s partičkou.

VSTUP A PŘÍPITEK ZDARMA.

Zobrazit více

Přijďte ochutnat nové menu do Burger Baru (26.11.2015)

Vypadá to, že studnice nápadů našeho šéfkuchaře, Ondřeje Vykusy, je bezedná, a proto u nás můžete ochutnávat stále nová jídla. Dovolte nám potěšit vás novou, výraznou a doslova světovou nabídkou jídel, která rozhodně nestihne zevšednět.

Zobrazit více

Svatomartinské hody 9. - 15. 11. 2015 (03.11.2015)

Chystáte tradiční servírovaný oběd s hovězím vývarem a svíčkovou a nebo se poohlížete po něčem méně "zaběhnutém", ale přesto českém? Máte jedinečnou příležitost vyzkoušet naše husí speciality, které budeme v Burger Baru servírovat celý týden 9. - 15. 11. Podívejte se, jak bude menu vypadat.

Zobrazit více

Naše rady a zkušenosti se svatebním fotografováním (27.10.2015)

Na internetu lze dohledat mnoho návodů, jak pořídit prvotřídní svatební fotografie. Méně už je však rad ohledně plánování, správného načasování a přípravě terénu pro focení. Za tu dobu, co se svatbám věnujeme jsme vypozorovali ideální "nastavení" a rádi bychom se s Vámi o tuto zkušenost podělili.

Zobrazit více

Svatební pověry (07.10.2015)

Věříte na svatební pověry? Vsadíme se, že některé ani neznáte. Našli jsme pro Vás některé více a některé méně známé, abyste věděli, na co si dát pozor a co naopak nezapomenout, abyste si udrželi štěstí. Pokud se jimi nechcete řídit, bude pro Vás přinejmenším zajímavé, čím vším byly nevěsty a ženichové v minulosti ovlivňováni.

Zobrazit více

Modrá je dobrá, a to i na svatbě! (01.09.2015)

Barvu svatby vybírá obvykle něvěsta, a proto se málokdy stane, že zvolí právě "klučičí" modrou. Poslední dobou však modrých svateb v Dolce Villa přibývá a sami jsme překvapení, jak šik ta modrá na svatbě může být.

Zobrazit více

Tipy na svatební zábavu a soutěže (30.07.2015)

Všichni touží po svatbě, na kterou budou nejen manželé, ale také hosté dlouho vzpomínat. Kromě vydařené hostiny a rautu si jistě každý rád zavzpomíná na momenty plné smíchu a nenucené radosti. Zjistili jsme, co na svatbách nejvíce zabaví hosty a novomanžele.

Zobrazit více

Řecké grilování v neděli 14. 6. od 12:00 do 18:00 (01.06.2015)

Propásli jste naše karibské grilování? Můžete si to teď vynahradit grilováním v řeckém stylu na naší zahrádce. Akce je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Rezervace na tel.: 220 199 510 nebo na reservation@dolcevilla.cz

Zobrazit více

Najdete nás také na beremese.cz (22.05.2015)

Užitečné rady, svatební inspiraci doprovázenou fotografiemi a diskuzi o všem, co se týká svatby - to je jen malý výčet toho, co nabízí největší svatební portál beremese.cz 

 

Zobrazit více

Ochutnávka vín z vinařství Jan Plaček 28. 5. (14.05.2015)

Zveme Vás na ochutnávku vín ze znojemského vinařství Jan Plaček, ve čtvrtek 28. 5. od 19:00.

Zobrazit více

Karibské grilování v neděli 17. 5. od 12:00 do 18:00 (06.05.2015)

Pokud stále váháte, jaké svatební menu či raut by udělal Vaším hostům a především Vám radost, přijďte si pro inspiraci na naše nedělní karibské grilování. Nevšední recepty z Karibiku by mohly pěkně okořenit Vaší svatbu. :-)

Rezervace na tel.: 220 199 510 nebo na reservation@dolcevilla.cz

Zobrazit více

Burger Bar má nové menu (25.03.2015)

Všechna jídla z nového letního menu šéfkuchaře Ondřeje Vykusy můžete až do konce března ochutnávat s 10% slevou.

Zobrazit více

Představení našeho mistra kuchyně - Ondřeje Vykusy (03.03.2015)

Drazí snoubenci, rádi bychom Vám představili našeho šéfkuchaře, který složil naši aktuální nabídku svatebního menu. Několik spokojených párů už mělo šanci jeho gastronomické umění okusit.

Zobrazit více

Svatební veletrh v Diplomatu (11.02.2015)

Minulý víkend byl ve znamení svateb! A také trochu ve znamení hamburgerů...

Zobrazit více

Valentýnská večeře při svíčkách (29.01.2015)

14. února pro Vás chystáme romantickou valentýnskou večeři. Nezapomeňte na včasnou rezervaci. Začínáme v 19:00.

Zobrazit více

Přání do nového roku 2015 (05.01.2015)

Upřímně bychom Vám chtěli popřát, aby se Vaše svatba v roce 2015 stala nezapomenutelnou.

Zobrazit více

Svatební Expo 2014 (21.11.2014)

Dnes a zítra nás najdete na svatebním veletrhu Svatební Expo pořádaném v hotelu International (bývalý hotel Crown Plaza) na Praze 6. Rádi Vám ukážeme naši prezentaci, zodpovíme dotazy anebo ověříme dostupnost zvoleného termínu. 

Zobrazit více

Originální a sezónně příhodné menu (05.11.2014)

Pokud toužíte po nevšedním svatebním menu a navíc se berete v období barevného podzimu, máme pro Vás lahodný tip. Co takhle zvěřina? Můžeme Vám připravit třeba následující menu, které budete mít možnost ochutnat poslední týden v listopadu v naší restauraci Burger Bar.

Zobrazit více

Svatební šaty a inspirace (22.10.2014)

Milé nevěsty, už pokukujete po svatebních šatech? Víte, co bude trendy v roce 2015? 

Zobrazit více

Svatba v Dolce Villa se vám představuje (08.10.2014)

Milí snoubenci, 

je to tu, konečně spouštíme naše vlastní svatební stránky. Upřímně doufám, že budete ze stránek stejně nadšení, jako jsme nyní my, a že zde najdete odpovědi na otázky, které Vás zajímají.

 

Zobrazit více