Svatba Praha Dolce Villa

Piju. Piješ? Pijeme! 11.10.2019

 

V našem hotelu je na každé svatbě svatební nápojový bar, který umožňuje rychlejší obsluhu hostů a zamezí zbytečným frontám. Novomanželé zpravidla vytvoří zúžený svatební nápojový lístek s nápoji, které půjdou na jejich účet, a který se rozdá svatebčanům. Ti pak vědí, co hradí novomanželé a co si hosté platí sami. U nás na každé svatbě najdete sezonní domácí limonády, točenou Kofolu a karafy s vodou, citronem a mátou.

Piva a vína jsou na rozhodnutí novomanželů. Běžně novomanželé platí piva, která nabízíme na sedmikohoutové pípě v naší pivnici. Zatímco dražší belgické lahvové speciály nechávají uhradit hosty samostatně. Svatební vinný lístek se obvykle skládá z naší nabídky českých vín z vinařství Plaček. Není potřeba určovat předem kolik a kterých lahví vypijete. Naše vinotéka je dostatečně zazásobena.

Tvrdý alkohol na svatbě je jedno z rozhodnutí, které přímo ovlivňuje svatební rozpočet. Pokud se bojíte, že necháte na svatbě za alkohol majlant, ale chcete nabízet láhev alkoholu, ideálním řešením je pánský svatební koutek nebo dámský svatební koutek. Pro dámy připravit pár lahví baileys nebo prosecca, pro pány zas oblíbenou whisku nebo rum. Jakmile se vybrané lahve dopijí, hosté už panákují za své.

A jak to plánujete na svatbu vy?

Zpět na aktuality