Svatba Praha Dolce Villa

Naše reference

Milá slova, ale také podnětné komentáře a návrhy na zlepšení jsou pro nás vždy největším oceněním naší práce. Rádi bychom se s Vámi podělili o zpětné vazby našich novomanželů.

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za vše, co jste pro nás Vy a lidé z Vašeho hotelu udělali.
Byl to nádherný den bez jediného mráčku.. Jsme rádi, že jsme si Váš hotel vybrali pro náš velký den. Všichni svatební hosté byli nadšeni komplet z celého servisu Vašeho hotelu. Díky Vám všem budeme na tento den vzpomínat s láskou a úsměvem na rtech.
Přejeme Vám spoustu stejně spokojených zákazníků.
Vaši spokojení novomanželé Monika a Radek Turek

Monika & Radek Turek

V červenci 2023 jsme si řekli své ano v Dolce Villa. Měli jsme k dispozici příjemné prostory zahrádky a přilehlé vinárny. Při plánování svatby jsme se setkali s velmi milým přístupem - vlastní dort a zařízení vlastní výzdoby nebyl žádný problém. Rautové občerstvení bylo skvělé, všichni hosté nám ho po svatbě moc chválili, zejména miniburgery a večerní guláš. A španělská cava jako přípitek byla dokonalá. Vše bylo přesně tak, jak se domluvilo. Personál se o nás moc hezky postaral a ve velmi pozdních hodinách nám i pomohl sklidit část naší výzdoby. Na konci svatebního maratonu jsme pak hlavně ocenili možnost složit hlavu v novomanželském apartmá. Moc děkujeme celému týmu v Dolce Villa za krásnou svatbu, budeme se sem vždy rádi vracet! 

Renata & Marek Hrabě

Naprosto úžasný zážitek! V tomto hotelu jsme měli svatbu (asi 60 lidí) a musím upřímně říci, že jsme si nemohli vybrat lepší místo než Dolce Villa Hotel (konkrétně burger bar, vinárna a zahrada).

S přípravou všeho nám pomohla Eva, manažerka hotelu, s velkou flexibilitou při vybírání jídla, přípravě výzdoby, objednání květin a svatebního dortu a nakonec nám připravila rozpis nákladů. Byla velmi přátelská, velmi nápomocná a díky tomu všemu jsme mohli zažít tak úžasný den.

Během svatební hostiny bylo vše perfektní. Personál restaurace Burger Bar byl super přátelský a vše proběhlo přesně tak, jak jsme doufali. Pivo bylo skvělé a také si pro mě objednali vlastní whisky (Caol Ila Distillers Edition) za velmi rozumnou cenu a ... jídlo ... jídlo bylo prostě úžasné. Všichni naši hosté nám stále chválí neuvěřitelnou kvalitu bufetu a všichni odcházeli z večírku opilí a s opravdu plným břichem.

Nedokážu ani vyjádřit, jaké štěstí jsme měli, že jsme si vybrali toto místo pro obřad a párty.

Moc vám děkuji! Určitě se vrátíme, pokud budeme potřebovat uspořádat podobnou akci.

Kateřina & Jakub

Náš velký den jsme si v Dolce Villa velmi užili. Svatba byla větší, ale s pomocí personálu hotelu se vše zvládlo na jedničku a nebyl žádný problém. Jídlo bylo skvělé, pití dost, počasí nádherné, personál vstřícný a ochotný, focení v nedaleké Šárce nám poskytlo krásné fotky do svatebního alba. Možnost ubytování přímo v místě svatby bylo super - hotel krásný, snídaně výborná. Vřele doporučuji.

Kateřina & Slavomír Jeleňovi

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za skvělou svatbu. 

Slečny dole na baru byly úžasný, už od sobotního rána se nám věnovaly, pomáhaly, uklidňovaly. Pomohly nám načasovat obřad a byly  opravdu milé.

Kluci tam zase pořád s našima stěhovali slavobránu a lavice podle počasí, neustále stírali vodu a jako obsluha byli taky velmi ochotní a milí. 

Pán z recepce mi taky během sobotního dopoledne ubral pár nervů, byl moc ochotný.

Z jídla bylo celé osazenstvo nadšené, takže velká spokojenost :) 

Určitě máme v plánu se k Vám vracet a chválit vás na každém kroku. 

Vás osobně a Váš přístup jsem si zamilovala hned, takže jsme rádi, že to všechno klaplo. Vdávat se už doufám znova nebudu, ale kdyby náhodou, máte mě tam znovu :D  

Aneta a Lukáš Kýnovi

Aneta & Lukáš Kýnovi

Náš svatební den v Dolce Villa neměl chybu. Prostory ideální pro uspořádání svatby. Měli jsme k dispozici vnitřní sál, restauraci i zahradu, na které jsme měli i obřad. Mohli jsme si prostory i samy dozdobit a personál byl velice ochotný a se vším nám pomáhal. Paní manažerka, která má organizaci svateb na starosti, s námi od začátku komunikovala a velice ochotně nám ve všem pomáhala a vyšla vstříc. Ceny jsou velice příznivé. Co bylo naprosto top je jídlo! Raut byl opravdu skvělý a všichni hosté si ho pochvalovali. Ubytování ve svatebním apartmánu bylo také skvělé. V blízkosti je navíc přírodní park Divoká Šárka, kde se dají pořídit krásné novomanželské fotografie. Všichni jsme si tento den v Dolce Villa moc užili. Děkujeme personálu, že se o nás postarali a kdyby to šlo, vezmeme se zde ještě jednou. :)

Fatima & Mouhanad Alwily

Pro svatební hostinu a ubytování jsme si vybrali tento krásný hotel. Moc děkujeme paní manažerce za organizaci, přípravy a skvělou komunikaci. Vše bylo podle našich představ, krásná výzdoba, květiny a hostina. Obsluha byla příjemná a doopravdy se snažila, aby vše skvěle probíhalo. Moc děkujeme a doporučuji tento hotel pro jakoukoliv příležitost.

Kristýna & Petr Lační

We thank you and your team very much for the wonderful organisation. The decoration was exactly what we thought and the quality food exceeded our expectations. All of the guests liked it very much and praised it. 

We were also very happy with the service your staff provided. Especially we thank for the flexibility to let the children play bowling and prepare the bowling alley for kids. 

So thank you, thank you!!

Markus & Evgeniia

Svatební den v Dolce Villa byl nejlepší den v mém životě! I přesto, že jsme se brali v květnu, nám počasí vyšlo na jedničku - nebyla zima, takže jsme mohli až do večera sedět na zahrádce, ale zároveň nebylo úmorné vedro. Personál se o nás celou dobu báječně staral a vycházel nám vstříc s každým přáním (zejména před obřadem jsem měla nervy a pořád se na něco ptala - prostě trochu plašila

Klára & Petr Mráčkovi

Dolce Villa je skvělou volbou pro uspořádání svatby, ušetří Vám spoustu starostí a máte vše na jednom místě. My jsme toto místo využili naplno, obřad v krásné zahradě, hostina v útulné vinárně a ubytování našich hostů. Velmi oceňuji možnost vlastního prostoru pro parkování na dvoře či v kryté garáži. Co jsme chtěli, jsme si zajistili sami a o zbytek se nám postarala Dolce Villa (zajištění výzdoby tabule, objednání a uskladnění dortu, příprava výslužek....atd.). Super doplněním programu byla i možnost objednání bowling, kde se naši hosté parádně bavili. Příjemný a milý personál, který si nemohu vynachválit. Děkuji, že jste se o nás postarali a byli jste součástí našeho velkého dne. Vřele doporučuji i ostatním snoubencům a přeji ať jich máte stále dost. :-)

Monika & Josef Rezkovi

Náš veľký deň sme si užili naplno, všetci sa výborne bavili, aj jedlo bolo vynikajúce :)

Csilla & Miroslav Uldrichovi

Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou domluvu a veškerému personálu za jejich práci. Měli jsme z celého jednání s vámi jako svatebním místem pocit velké profesionality a zkušenosti, ale lidskosti zároveň. Svatba se vydařila, je to pro nás krásná vzpomínka a pro naše hosty také. Děkujeme.

Lucie & Vratislav Kalendovi

Touto cestou bychom chtěli  poděkovat celému týmu v Dolce Villa, který se během našeho dne o nás staral. Komunikace s paní Ballošovou byla naprosto perfektní a vždy vše zařídila tak, jak jsme si přáli. Květiny i dort, které jsme měli od hotelu na doporučení byly moc povedené a krásné. Nemuseli jsme se starat o dopravu květin a jejich uskladnění. Jídlo bylo velice chutné (všichni hosté si ho moc pochvalovali), stejně tak krásně udělané minidezerty, nemluvě o parádním dortu. Velmi jsme ocenili možnost uskladnění vlastních výslužek pro hosty v chladícím boxu v kuchyni hotelu. Veškerý personál hotelu byl velmi ochotný a nápomocný. Pokud by někdo v okolí hledal místo na svatbu, určitě vás rádi doporučíme! 

Bára & Jan Votavovi

Chtěli bychom moc poděkovat za sobotní svatbu, která byla úplně úžasná. Moc jsme si to užili a všechno bylo přesně tak, jak jsme chtěli. Jídlo bylo vynikající, dort a koláčky také, stejně tak i večerní raut.

Alžběta & Tomáš Hrdličkovi

Ráda bych Vám poděkovala za organizaci našeho dne. I přes to, že se téměř polovina hostů nemohla zúčastnit, to bylo naprosto úžasné a my jsme si to neskutečně užili. Patří vám všem obrovský dík! Domluva s Vámi, příprava místa, obrovsky milá a vstricná obsluha, vynikající raut a snídaně, nádherné a čisté pokoje... Všechno bylo na jedničku!

Prosím, poděkujte za nas číšníkům, servírkám a kuchařům, byli úžasní!

Nebyli jsme u vás naposledy.

Držím palce, ať vám nic nezkazí další akce, byla by to škoda! 

Bára, Thijs & Ben Maalderinkovi

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za organizaci naší svatby, která proběhla 30.7. u Vás v Dolce Villa. Vše bylo skvělé, hosté si pochvalovali jídlo a pěkné prostředí. Byl to pro nás nejkrásnější den v životě. 

Ještě jednou děkujeme za vše! Moc jsme si všichni tento krásný den užili a to i díky Vám a Vašemu personálu.

Tereza & David Polanecký

Ráda bych touto cestou poděkovala Hotelu Dolce Villa za skvělou práci a zároveň povzbudila ostatní nevěsty, které plánují svůj velký den v této na jakékoli plány složité době.

Nikdy jsem nechtěla obří svatbu, ale taky ne úplně maličkou. Chtěla jsem svůj svatební den strávit s rodinou a přáteli, s dobrým jídlem a bez zbytečných starostí navíc. Nakonec všechno dopadlo úplně jinak, než v mých představách. A já i můj muž jsme, možná překvapivě, nadmíru spokojení.

Původní termín svatby jsme měli na začátku května 2020, plánovali jsme s pomocí paní koordinátorky vše k naší spokojenosti od podzimu roku předchozího a vše vypadalo skvěle. Po vypuknutí pandemie už nic tak skvělé nebylo a po týdnech nervů, jak to všechno bude, jsme se rozhodli posunout svatbu na prosinec, protože zimní romantika byla vždycky jedna z variant a věřili jsme, že tou dobou již určitě všechno bude v pořádku. 

V průběhu roku jsme si s dámami z hotelu vyměnili hromady, opravdu hromady, emailů, řešili jsme všechny možnosti i nemožnosti, aby svatba byla perfektní. Situace se během podzimu, jak všichni víme, měnila ze dne na den a opravdu to nevypadalo nadějně. S notnou dávkou zklamání jsem se smiřovala se svatbu na úřadě, nebo odloženou na neurčito.

K ani jedné z těchto nechtěných variant naštěstí nedošlo. S úžasnou plánovací a zařizovací pomocí paní Ballošové z Dolce Villa jsme měli krásný komorní obřad na zahrádce hotelu, sice pouze se svědky, ale o to víc v klidu a v uvolněné atmosféře. Hlavně muž si náramně užíval, že nemusí být středem pozornosti až tak velké společnosti a mě se ulevilo, že v ten velký okamžik nemusím řešit, aby byli všichni hosti spokojení. Díky správně načasovanému zmírnění opatření jsme si mohli dopřát i vynikající slavnostní oběd v soukromí salonku – ta svíčková byla jednoduše nezapomenutelná.  

Nebudu tvrdit, že mě maličko nemrzí, že jsme na svatbě neměli všechny pro nás důležité lidi. Ale o to víc se těšíme na plánovanou oslavu. Protože dvakrát slavit svatbu je zábavné a nemá to jen tak někdo. :)

Služby Dolce Villa mile ráda doporučuji. Je skvělé, že si zachovali kvalitu, přívětivost a milý osobní přístup i během chaosu a neustálých změn. Těším se na společné plánování oslavy.

manželé Cibuľovi

Vážená a milá paní Ballošová,

rádi bychom Vám s manželkou velice poděkovali, za veškerý servis, komfort, pohodlí i ochotu, kterých se nám od Vás dostalo v rámci příprav našeho svatebního dne. Váš přístup, skvěle koresponduje s místem samotným, které je příjemné a okouzlující. Jsme Vám velice vdeční za to, že náš svatební den proběhl bez problémů, k tomu samozřejmě patří dík také všem Vašim kolegům, kteří byli ten den přímo na místě. Na závěr bych ještě rád doplnil, že původní plány vzaly vládními opatřeními za své, ale namísto odložení nebo zrušení jste si dali práci s preorganizováním plánů a vše mohlo proběhnout.

Velice Vám za vše oba děkujeme.

Jan & Terezka Dudovi

Hotel Dolce Villa nám poskytl krásné a útulné prostředí pro náš velký den, což nám i našim hostům umožnilo užít si veškeré nezapomenutelné chvíle naplno. Přispěla k tomu milá obsluha, vynikající jídlo, nádherná vyhlídka k focení v docházkové vzdálenosti a třešničkou na dortu byla večerní zábava - bowling přímo v areálu hotelu. 

Moc děkujeme všem, kteří se podíleli na uskutečnění našeho svatebního dne a hotel Dolce Villa vřele doporučujeme i v případě, že jako my plánujete svatbu na poslední chvíli a přesto chcete maximálně krásný zážitek. Jsme rádi, že jsme si vybrali hotel Dolce Villa a rozhodně bychom do toho šli znova! 

Ještě jednou moc děkujeme. Jan & Daria Lípovi  

Jan & Daria Lípovi

Dobrý večer.
Touto cestou bychom Vám rádi ještě  jednou poděkovali a složili poklonu,
za profesionální přístup a krásnou atmosféru naší svatby. Jsme šťastní, že jsme si vybrali právě Vás.
Děkujeme i za to, že jakékoli přání, které bylo navíc, jste s ochotou přijali a vše bylo připraveno k naší naprosté spokojenosti.
Milý, ochotný a profesionální personál, dokonalá kuchyně, které nelze vytknout naprosto nic. Nádherná atmosféra hotelu, která se snoubí s úchvatným okolím Divoké Šárky, kde jsme si mohli pořídit skvělé svatební fotky a kochat se tamní přírodou.
Jedním slovem fantazie.  Do budoucna Vám přejeme mnoho skvělých a spokojených zákazníků, mezi které se jistojistě budeme počítat i my, protože se k Vám budeme vždy rádi vracet.
S přáním hezkého večera Jiří a Lea Navrátilovi.

Jiří & Lea Navrátilovi

Jsme velmi rádi, že jsme si pro náš svatební den vybrali Hotel Dolce Villa. Díky propracované nabídce služeb a připravenosti personálu probíhaly přípravy i svatební den plynule a bez zbytečného stresu. Vše se vydařilo a nás to dodnes moc těší. Speciálně bychom chtěli ocenit možnost ubytování v krásném svatebním apartmánu, kosmetický salón v těsné blízkosti hotelu a možnost uskladnění květin, dortu a ozdob den předem. Velkou pochvalu si také zaslouží místní kuchyně. Hostina i raut byly naprosto vynikající a dodnes naši hosté vzpomínají na nejlepší burgery. Vše proběhlo naprosto podle domluvy a našich představ a není jediné věci, kterou bychom měnili. Hotel Dolce Villa vřele doporučujeme.

Moc děkujeme a přejeme hezký den.

Hlaváčovi

Barbora & Jaroslav Hlaváčovi

Milá Dolce Villa, děkujeme za Vaše skvělé služby. Od prvního dne plánování naší svatby byla komunikace velice příjemná, vážíme si Vaší flexibility v úpravách prostor restaurace dle našich přání a hledání řešení, když nám plány komplikoval Covid.  

Veliké díky patří Vašemu týmu, šikovným kuchařům a příjemné obsluze, která náš den udělala ještě příjemnějším a úsměvem zalitým. Výzdoba restaurace byla nad naše očekávání a ubytování pohodlné a čisté.

Lenka & Matěj Hanákovi


Hlavním důvodem při výběru místa pro oslavu našeho svatebního dne bylo to, aby obřad a hostina se uskutečnily na jednom místě. Nechtěli jsme jezdit nejdřív na matriční úřad, potom do restauraci a mezi tím ještě někam na focení.

Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Dolce Villa. Výhodou bylo i to, že jsme mohli ubytovat svědky (které přijeli ze zahraničí) přímo na místu činu. Líbilo se nám, že při Dolce Villa byl burger bar, protože burgery hrají důležitou roli v naši rodině :)

Během přípravy k našemu nejdůležitějšímu dni se vyskytovalo hodně organizačních otázek, na které paní Světlíková vždy milé odpovídala a pomáhala s řešením. Vždycky se dálo najít kompromis. Komunikace probíhala na vyšší úrovni.

V den svatby vše proběhlo dle scénáře. Začátek jsme museli posunout o cca půl hodiny, protože začalo pršet. Nikomu z organizátoru a personálu to nevadilo. Svatební den jsme si užili naplno. Jídlo bylo skvělé, šéfkuchař je výborný.

Děkujeme Vám ještě jednou za perfektní den, který budeme pamatovat ještě dlouho. Přejeme Vám mnoho dalších veselých a velkých svateb! :)
Veronika a Jaroslav Pletnevovi  

Veronika & Jaroslav Pletnevovi

Děkujeme za krásnou svatbu, kterou jsme si z velké části užili díky celému vašemu týmu. Personál byl velice ochotný, příjemný. Se vším nám ihned pomohli a zařídili vše, co bylo potřeba. Celá svatba dopadla perfektně, hosté chválili nádherné místo a hlavně jídlo a skvělý výběr vín. Bylo příjemné si odvést i zbytky jídla z rautu a rozdat ostatním s sebou domů. Za to, že bylo vše podle našich představ vděčíme hlavně paní Světlíkové, která nám se vším
vyšla vstříc, byla vždy ochotná a milá a za to moc děkujeme. Rozhodně se rádi při další příležitosti vrátíme, ať už na oslavu výročí, nebo při jiné příležitosti. Hotel Dolce Villa doporučujeme všem, co si chtějí svůj den užít s profesionálním personálem a bez jakýkoliv potíží.
S pozdravem novomanželé Šimberští

Eunika & Vít Šimberští

Svatbu jsme chtěli pojmout jako pohodovou letní slavnost v rodinném kruhu a hotel Dolce villa predčil naše očekávání. Díky možnosti pronájmu celého spodního prostoru včetně bowlingu a zahrádky s pergolou jsme mohli celý den trávit jen se svatebčany, příjemnou a ochotnou obsluhou a výborným jídlem. Když jsme navíc na posledné chvíli sháněli prostor pro konání samotného obřadu (podle hesla, co se může pokazit...), na hotelu nám vyšli úžasně vstříc a obřad proběhl na jejich kouzelné zahrádce. Odpadly všechny přesuny a celý svatební den se tak odvíjel přirozeně a bez komplikací. Atmosféru letní pohody ještě podtrhlo venkovní grilování a úžasné koktejly. Jinými slovy nemůžeme než doporučit.

Helena & Adam Ballošovi

Svatební den nám klapl včetně počasí nad očekávání, takže ještě jednou moc za vše děkujeme.

Veronika & Pavel Procházkovi

Dobrý večer, paní Světlíková,

my bychom Vám také chtěli poděkovat za hladké přípravy a řešení všech našich změn a požadavků. Celá svatba proběhla dle našich představa moc jsem si to my, naše rodiny i kamarádi užili. :)

Co se týče zpětné vazby, vlastně nemáme nic negativního, jen pozitivní - zejména bychom chtěli poděkovat paní provozní, které se o nás starala v den svatby a vše zařídila tak, abychom byli maximálně spokojení. Jídlo nám moc chutnalo (jen možná té panenky bylo více, než jsme čekali, ale alespoň měli všichni dostatek).

Děkujeme a přejeme hezký zbytek večera.

Kristina a Vlasta

Kristina & Vlastimil Burešovi

Hotel Dolce Villa jsme si zamilovali hned na první pohled a věděli jsme, že náš svatební den bude určitě zde. Počet hostů jsme měli kolem 100 a prostory byly naprosto perfektní. Svatbu jsme si užili jak my, tak naši hosté, od kterých slýcháme samá pozitiva :). Celý náš den byl naprosto perfektní.
Chtěli bychom poděkovat celému týmu Dolce Villa, protože byli naprosto úžasní, vstřícní a především měli vždy úsměv na tváři. Obrovské díky paní Světlíkové za skvělou komunikaci, vstřícnost, rady a pomoc. Určitě jsme u Vás nebyli naposled a můžeme jen doporučit!

Novomanželé Roedlovi

Gabriela & Jindřich Roedlovi

Radi bychom podekovali celemu tymu restaurace Dolce Villa za organizaci nasi svatby dne 23.08.2019.

Veskera komunikace, hlavne s paní Svetlikovou, byla naprosto uzasna a dostali jsme mnoho vynikajicich tipu a doporuceni. Diky pani Svetlikove jsme sehnali nejenom oddavajiciho, Dj na svatbu, ale take uzasneho pana fotografa.

Obrad, ktery se konal v hotelove zahrade, byl naprosto vyjimecny, nezapomenutelny a velice emotivni. Svatebni hostina a pozdejsi raut, se stala nejen pro nas, ale i pro spoustu hostu gurmanskym zazitkem.

Hotel Dolce Villa muzeme naprosto doporucit :-)

Markéta & Armend Saliaj

Svatbu v Dolce Villa jsme si užili a vše proběhlo podle našich představ. Jídlo bylo naprosto výborné což se ani nedalo sníst, a obsluha naprostá paráda i, když to občas neměli jednoduché. Opravdu nelitujeme, že jsme si vybrali Váš hotel a rádi vzpomínáme. Na 100% se k Vám budeme vracet což jsme již párkrát udělali a výročí plánujeme samozřejmě u Vás. Ještě jednou Vám všem za vše děkujeme byli jste naprosto skvělý a profesionální. Takže za nás určitě doporučujeme :-D krásný den s pozdravem M@M Hrubý

Marcela & Martin Hrubý

Pro naši svatbu jsme hledali místo, kde bychom mohli uskutečnit vše na jednom místě bez zbytečných poplatků za pronájem, což se nám v hotelu Dolce Villa podařilo. Našli jsme zde krásné prostory jak venku, tak vevnitř. Chtěli jsme obřad venku, v případě špatného počasí případně alternativu na poslední chvíli, která je zde také možná a to udělat obřad pod pergolou. Určitě bych také ráda vyzdvihla skvělý, rychlý a ochotný personál. Dále bychom určitě rádi ocenili bezproblémovou komunikaci ohledně všeho co se týkalo věcí před svatbou, vždy nám bylo vyhověno.
A určitě nesmím zapomenout na jídlo, chválili jsme ho nejen my, ale také všichni ostatní. Jak samotné jídlo, tak perfektní zákusky.
Další skvělá věc na tomto místě je možnost focení v Divoké Šárce, necelých 5 minut jízdy od hotelu, naprosto bezkonkurenční fotky z vyhlídky jsou krásným doplňkem ke všem ostatním fotkám z našeho dne. A možnost zdarma využít novomanželské apartmá,které bylo krásně připraveno na naši první společnou noc jako manželů.
Mockrát tedy děkujeme za veškerou pomoc a organizaci naší svatby. Už teď víme, že se budeme každé výročí snažit do hotelu vracet nejen na dobré jídlo.

Bára a Michal Prokopovi

Bára & Michal Prokopovi

Pro náš svatební den jsme si nemohli vybrat lepší místo. Hotel Dolce Villa nám umožnil zorganizovat vše od ranních příprav, obřad, hostinu až po večerní program a následné ubytování hostů. Celý den jsme si náramně užili a vše probíhalo dle představ (mnohdy až předčilo naše očekávání :-) ). Moc děkujeme celému personálu za servis, vstřícný přístup a ochotu, se kterou se nám snažili ve všem vyhovět a nic pro něj nebylo problém. Výzdoba, květiny, dort, ubytování i vše ostatní bylo naprosto perfektní.

Novomanželé Procházkovi

Kateřina & Michal Procházkovi

Dobrý den, paní Světlíková,
chtěli jsme Vám a dalším lidem z vašeho týmu, moc poděkovat.
Odvedli jste naprosto skvělou práci.
Vše bylo tak jak mělo být a možná vlastně bylo ještě lepší, než jsme si vymysleli.
Od přípravy výzdoby, koordinace, vyhovění našich nemalých požadavků, jídla, dortu a skvělé obsluhy a milých úsměvů.
Po pravdě tento den bych si klidně zopakovala :-) samozřejmě se stejným chlapem :-)
Moc Vám děkujeme, určitě se opět zastavíme a v duchu si připomeneme překrásné zážitky, které v nás zůstali.

Děkujeme a přejeme příjemné dny

Manželé Koubovi

Petra & Václav Koubovi

Dobrý večer,

rádi bychom Vám i celému personálu poděkovali za přípravu naší svatební hostiny, která proběhla přesně podle našich představ. Byli jsme velmi spokojeni s připraveným obědem, rautem i s velice ochotnou a milou obsluhou. Všichni svatebčané byli velmi spojeni. Rádi váš hotel opět navštívíme a dále doporučíme.

S pozdravem,
manželé Zavřelovi

Andrea & Karel Zavřelovi

Hledali jsme vhodné místo pro naši svatbu, kde se budeme my i naše hosté cítit dobře a kde se nám nerozutečou děti -našli jsme skvělé místo právě v Hotelu Dolce Villa. Krásná zahrádka - tak akorát, možnost poseznení jak venku, tak uvnitř - ideální. Klíčové pro nás bylo i rychlé, milé a vstřícné jednání. Obsluha i objednané služby byli perfektní. Moc děkujeme paní Světlíkové, se kterou byla skvělá spolupráce.  

Jan & Kateřina Petrásková

Dobrý den paní Světlíková,

chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za pomoc a organizaci našeho dne ,,D´´. Vše proběhlo na hostině přesně podle mých představ, požadavky na obědy a přípitky byly dodrženy a obsluha byla SKVĚLÁ a ochotná. Stejně tak i recepce. Byla bych ráda, pokud by se k nim má chvála dostala :-).

Děkuji Vám za spolupráci a přeji Vám mnoho dalších podařených svateb.

S přátelským pozdravem,
Sandra Nemastilová

Sandra & Tomáš Nemastil

Dobrý den, paní Světlíková,

také bychom Vám rádi za vše poděkovali. Vše proběhlo nad naše očekávání a svatební den jsme si moc užili. Troufám si říct, že nejen my :-). Recenzi napíšeme a v příloze zasíláme několik fotografií (ještě nemáme všechny), další můžeme dodat později. Určitě se k vám rádi vrátíme!

Krásný den 
Klára a Jakub Radoňovi

Klára & Jakub Radoňovi

Dobrý den, paní Světlíková,

chtěli bychom Vám moc poděkovat za možnost uspořádat náš svatební den u Vás. Svatbu jsme si užili nejen my, ale také naši hosté, od nichž slýcháme spoustu pochval. Výběr místa se ukázal jako trefa do černého. Pro našich cca 50 hostů ideální spojení venkovního posezení společně s vinárnou. Navíc se nám povedlo parádně i počasí. Všichni hosté zmiňovali chválu především na jídlo a občerstvení, které i za nás bylo excelentní a určitě se někdy v brzké době znovu zastavíme. My jsme také byli příjemně potěšeni, když jsme si druhý den mohli zbytky rautu odvést a podělit jím zbylé hosty. Já speciálně oceňuji, že se na čepu objevilo pivo z mého oblíbeného pivovaru Matuška. Velké poděkování prosím vyřiďte celému týmu obsluhy, který se po celý den staral, aby se každý cítil skvěle a neměl prázdnou skleničku na stole:-) Dort s cupcake také vynikající. Celkově tedy nemůžeme hodnotit jinak než za 1*.

Ještě jednou mockrát děkujeme.

Tomáš a Monika 

Monika Smětáková & Tomáš Mojžíš

Dobrý den, paní Světlíková,

omlouvám se za pozdní reakci, přesouvali jsme se zpátky do Japonska, tak jsme to měli lehce hektické :-).

Chtěli bychom Vám i veškerému personálu moc poděkovat za vstřícnost, ochotu a zároveň za profi přístup. Celá svatba se krásně vydařila, přestože jsme ji plánovali z jiného světadílu. Komunikace i všechno ostatní fungovalo báječně a my i naši hosté jsme si užili krásný den. Všichni byli moc milí a usměvaví, nic nebylo problém. Hotel Dolce Villa bychom tedy doporučili všem, kteří chtějí mít svatbu v klidu a v pohodě :-).

Opravdu jsme vám všem velice vděční za skvělý přístup a klid, se kterým jste všechno hravě zvládli.

Přejeme krásný den
Kratinovi

Eliška & David Kratinovi

Komunikace se slečnou Světlíkovou byla velice na úrovni. Na všechny mé dotazy ochotně a s klidem odpovídala. Měla jsem pocit, jako kdyby naše svatba byla ta jediná. Slečně Světlíkové patří naše velké díky.

Pokoj byl moderně zařízený, čistý a s výhledem do malé, ale přesto upravené a hezké zahrádky.

Jídlo, které bylo připravené z široké nabídky možností rautu, bylo výborné. Hostům i nám velice chutnalo a rádi se na jídlo vrátíme. Zlatou třešinkou večera byl krásný a velice chutný dort od místní cukrářky/ře. Vše bylo perfektně dochucené a skvost v podobě dortu hodnotíme na 12 hvězd z 10. J

Prostory, kterými hotel disponuje, jsou útulné a vkusně zařízené, bowling je velmi dobře vybaven a venkovní prostory jsou udržované. Pro hosty bylo příjemné, že hotel disponuje kuřáckým koutkem na terase, kde se mohli posadit na lavice. Svatební tabule byla udělaná dle našich představ a to v minimalistickém stylu, který byl ovšem krásný. Celkově prostory působí útulně, klidně a vyzařují příjemnou atmosféru.

 A nakonec jsme si nechali personál, který nám byl k ruce celý náš důležitý den. Začali bychom rádi od chlapce, který obsluhoval u bowlingu. Byl velice milý a vstřícný, i přes veškeré požadavky a dotazy. Dále zde bylo několik slečen na baru, které obsluhovali ve zbytku prostor. Vše co dělali, dělali na 120% a snažili se vyhovět všem našim požadavkům. At už to bylo od pytle, který jsme potřebovali na převoz věcí až po míchané drinky, které nebyli v nabídce. Starali se o nás od zhruba 12 hodin do pozdních hodin a i přesto všechno byli velice usměvavé, vstřícné a komunikativní. Personálu/obsluze patří naše největší a nejvřelejší díky. 

Nicola & Jan Pelikánovi

V hotelu jsme měli svatební raut a večírek, v ceně bylo i novomanželské apartmá. Personál byl bez výjimky velice milý a vstřícný, jídlo naprosto vynikající. Velice spokojeni byli i naši ubytovaní přátelé. Rozhodně doporučujeme.

Stanislav & Markéta Fajtovi

Na hotel Dolce Villa jsme narazili až při hledání vhodného místa na naši svatbu. Chtěli jsme svatbu venku a se vším na jednom místě. Výběru rozhodně nelitujeme! Pěkná zahrádka, klidné prostředí Nebušic a hotel na úrovni. K tomu výborná restaurace a nadmíru profesionální personál. Především pak musíme pochválit paní Světlíkovou, která byla vždy velice milá a ochotná. Se vším nám vyšla vstříc a to i přesto, že jsme si s plánováním dávali kolikrát na čas. Dále bych chtěla vyzdvihnout vynikající kuchyni, dobré pivo a širokou nabídku rumů. Také jsme ocenili bezbariérový přístup, možnost přítomnosti pejsků a zázemí pro děti. Určitě toto místo můžeme doporučit :)

Gabriela & Tomáš Fialovi

Dolce Villa nabízí vše, co jsme si pro náš svatební den přáli – krásné pohodlné prostory, venkovní posezení i prostornou zahradu, výborné jídlo a možnost ubytování. K celodenní hostině a zábavě jsme využili prostory celého spodního patra Dolce Villa. Hromadný přípitek v prostorách vinárny (prostory byly připraveny naprosto dokonale, nádhera) a dále si všichni hosté mohli najít to, co jim nejvíce vyhovovalo (posezení – v případě dětí spíše pobíhání – na zahradě, konverzace ve vinárně či v restauraci). Využili jsme i bowlingu, což si hosté moc pochvalovali. Jídlo jsme měli formou rautů a bylo opravdu vynikající. Všichni hosté včetně nás si jídlo i zákusky nemohli vynachválit. Hotel nám vyšel naprosto ve všem vstříc – na požádání část jídel byla připravena i v bezlepkové variantě. Pro focení jsme si vybrali lesopark a skály v Divoké Šárce, která je pouze pár minut od hotelu.
Ve večerních hodinách se vinárna proměnila v taneční parket. Za nás můžeme Dolce Villa z celého srdce doporučit jako skvělé místo pro svatbu a celý svatební den! Celému personálu děkujeme za skvělou práci, profesionalitu a příjemnou atmosféru.

Petra a Michal Střechovi

Petra & Michal Střechovi

Dolce Villa jsme vybrali kvůli krásnému prostředí celého hotelu, restaurace ale i okolí. Ukázalo se, že jsme vybrali skvěle také díky servisu. Už když vejdete do lobby přivítá vás usměvavá recepční a to ani nemluvím o svatební koordinátorce Andree a její kolegyni, které se o nás špičkově staraly v období před svatbou a také nám velmi pomohly vyřešit zapeklitosti a přesuny na poslední chvíli. Ochota a profesionalita celého personálu je tu opravdu na vysoké úrovni, stejně jako jídlo a ubytování. Za nás s manželem můžeme Dolce Villa rozhodně doporučit jako skvělé místo pro svatbu!

Iveta & Bohouš Greschnerovi

V listopadu 2019 jsme měli v hotelu Dolce Villa svatební hostinu a také jsme využili možnost ubytování jak pro nás, tak pro některé naše příbuzné.
Od začátku jsme jednali o uspořádání svatební hostiny a ubytování se slečnou Světlíkovou. Celou dobu příprav s námi komunikovala a trpělivě upravovala. Následně vše proběhlo přesně podle naší dohody a objednávky.
Místo bylo bezvadné, personál velice ochotný a milý a cena taková, na jaké jsme se předem domluvili. Na jídle jsme si pochutnali a ocenili jsme profesionalitu, se kterou nám pomohli sestavit jídelníček dle našich požadavků a finančních možností.
Závěrem uvádíme, že jsme byli v náš „Velký den“ se vším naprosto spokojeni, neměli jsme žádnou výhradu a na vše moc rádi vzpomínáme.

 
Novomanželé Kamil a Lenka Minaříkovi

Kamil a Lenka Minaříkovi

Dobrý den,

jen jsem Vám a Vaší kolegyni chtěla moc poděkovat za přípravu a průběh svatby:-)proběhlo to všechno v naprostém pořádku, moc se nám všem líbilo.Vstřícný personál a dobrá komunikace s nimi. Ještě jednou moc děkujeme. 

S pozdravem novomanželé Plíhalovi 

Plíhalovi

Děkujeme celému hotelu Dolce Villa a hlavně slečně Světlíkové za skvělou a hlavně rychlou organizaci naší svatby na kterou jsme měli jenom 5 týdnů! Vše se hravě zvládlo a tak jsme si ten „Náš den“ mohli užít naplno. Všichni jsme byli maximálně spokojení a můžeme vřele doporučit! Ještě jednou DĚKUJEME!

Veronika & Richard Dupalovi

Veškerá komunikace ze strany hotelu byla velmi příjemná a profesionální. S koordinátorkami svatby v hotelu jsme se domluvili na všem potřebném a vždy jsme našli řešení pro uspokojení našich požadavků, např. ozdobení svatební tabule podle našeho přání. Naše očekávání však byla ve výsledku ještě překonána kreativitou osob, které svatební tabuli zdobili. 

Prostory v dolní části hotelu jsou velmi dobře situované pro taneční zábavu, klidné popovídání u baru i sportovní zážitek. Bowling byl rozhodně velkým zpestřením na svatbě a mnoho lidí si jej pochvalovalo, přece jen se jedná o netradiční druh zábavy na svatbě.    

Připravené jídlo na svatební hostinu i raut bylo vynikající a obecně jej považujeme za jedno z nejlepších, co jsme doposud ochutnali. Nabídnutý repertoár vín oceňovali všichni hosté a i ti na pivo orientovaní byli velmi spokojení. Obsluha na baru byla výborná, velmi milá a vstřícná. Přespání ve svatebním apartmánu můžeme doporučit, protože je nádherný a pro svatební noc ideální.

 Mockrát děkujeme za spolupráci na svatbě a určitě do Vašeho hotelu ještě zavítáme,

Pepa a Šárka

Šárka & Josef Sarkány

Krásný den, paní Světlíková,

předem se omlouvám, že odepisuji až teď. Konečně jsem si udělala během dlouhých zimních večerů čas, abych vybrala nějaké fotky a poslala i Vám.

Také bychom vám velice rádi poděkovali za báječné prostředí pro naši svatbu. Opravdu všechno bylo na jedničku, personál ochotný, prostředí příjemné a na jídlo vzpomínáme my a i hosté dodnes :)
Ještě jednou moc děkujeme

Michaela a Dalibor Komanovi

Michaela & Dalibor Komanovi

O výběru hotelu Dolce Villa jakožto místa pro naši svatbu bylo rozhodnuto hned poté, co jsme hotel navštívili. Líbila se nám především možnost spojení obřadu venku na zahrádce a následného rautu na jednom místě. Jídlo naprosto skvělé, víno také vynikající a k tomu všemu profesionální a velmi přátelská obsluha, bez které by to nebylo ono a která s námi ochotně vydržela i o něco déle, než bylo předem domluveno. Bowling, který jsme měli také k dispozici, je velmi originální osvěžení svatebního dne. Za nás jednička s hvězdičkou, i přes drobné technické obtíže, kdy při zkoušce hudby k nástupu hudba nechtěla hrát, nakonec díky ochotné obsluze vyřešeno :) Také bychom chtěli vyzdvihnout internetové stránky věnující se svatbám v Dolce Villa, které byly velkým prvotním impulsem pro navštívení tohoto místa. Rádi sem budeme jezdit oslavovat naše výročí!

Helena & Roman Placerovi

Helena & Roman Placerovi

Jsme moc rádi, že jsme si pro naši svatbu vybrali Váš hotel. Veškeré služby byly perfektní, prostory byly krásné, pokoje také. Chci pochválit kuchyň, jídlo bylo velmi chutné, všichni hosté si ho chválili. Moc se mi u vás líbí možnost bowlingu, je to netradiční zábava na svatbě. Celá svatba proběhla dle našich představ a děkujeme za krásný den. Rozhodně s manželem hodláme hotel a restauraci navštívit i v budoucnu.

Veronika & David Nechvátalovi

 

Veronika & David Nechvátalovi

Dobrý den,

moc a moc a moc bychom Vám chtěli poděkovat za náš krásný den. Všechno se povedlo a bylo to super. Jídlo bylo výborný a všichni si ho pochvalovali, moc děkuju za ukecání na doobjednání jídla na pozdější hodinu, všichni to ocenili. Úplně super byly domácí limonády. A hlavně velmi oceňujeme hrozně milý a ochotný personál, který neustále chodil, doptával se a po celou dobu byl milý a usměvavý. Takže ještě jednou moc děkuju, i díky Vám jsem si to mohli takhle užít a nemuseli jsme se o nic starat. 

Mějte se krásně. Zdraví Kolkovi

 

Marie & Martin Kolkovi

Jsme velice rádi , že jsme si vybrali k naší svatbě právě Váš hotel Dolce Villa s barem Burger Bar. Již od počátku , kdy jsme začali jednat se slečnou Světlíkovou , jsme věděli , že jsme ve správných rukách
a že naše svatba doopravdy proběhne tak jak má. 
A to se doopravdy splnilo. V náš den tj. 14.7.2018 vyšlo krásné počasí .Hned při příjezdu byl veškerý personál milý , ochotný a vše bylo připraveno k tomu aby se vše vydařilo. Po celý den jsme měli slečnu Světlíkovou k dispozici i když musím říct , že nebyla ani na chvilku potřeba a to myslíme jen a jen  v dobrém :-) ,jelikož dokázala vše skvěle zkoordinovat a připravit jak slíbila.
Za to jí doopravdy děkujeme.
Jídlo bylo velice chutné a byl ho opravdu dostatek i když jsme se trošku se ženou báli, jelikož naše svatba byla plná hostů, kteří jsou z Gastro oboru. Každý si svatební rautové menu doopravdy pochvaloval.
Pití bylo dostatek a všichni a doufám , že i včetně obsluhy jsme si to užili.

Ještě jednou DĚKUJEME za kompletní servis veškerému personálu a hlavně především slečně Světlíkové.

S pozdravem Jirka a Hanka Zahradníkovi :-)

Hana & Jiří Zahradníkovi

Pro naši svatbu jsme zvolili hotel Dolce Villa a rozhodně jsme neudělali chybu. Velice milý a profesionální přístup, klidná lokalita a velice hezké prostředí. Obzvlášť chceme poděkovat paní Světlíkové, coby svatební koordinátorce, protože byla velice vstřícná a ochotná poradit i vyjít vstříc našim přáním. 
Pokud během své svatby chcete slýchat od hostů, že je jídlo perfektní, že jste si vybrali moc pěkné místo, že pokoje jsou luxusní a nechcete řešit žádné problémy s organizací nebo nepříjemnou obsluhou, vřele doporučujeme Hotel Dolce Villa. Manželé Pitnerovi 

Ještě jednou děkujeme. Budeme Vás všude doporučovat :)

Pitnerovi

Štěpánka & Jan Pitnerovi

Pro naši svatbu jsme s manželem hledali místo, kde by bylo možné mít obřad i hostinu s následným rautem.
Stačila jedna návštěva a věděli jsme, že jsme objevili to, co jsme hledali.
Náš svatebním den byl nádherný a hotel Dolce Villa naprosto splnil naše očekávání.
Od romantického obřadu na soukromé zahradě, přes focení na krásné vyhlídce v Divoké Šárce, až po úžasný večerní raut ve vinárně..
Hosté si pochvalovali především skvělé jídlo, dobré pivo a také velmi milý personál.
Já s manželem jsme byli nadšení z novomanželského apartmá, které přišlo po svatebním veselí opravdu vhod..
Děkujeme Dolce Villa za možnost prožít zde nezapomenutelný svatební den J

Michaela & Tomáš Nikodýmovi

Michaela & Tomáš Nikodýmovi

Rádi bychom poděkovali všem z Dolce Villa Hotel, kteří se na naší svatbě podíleli. Již od začátku byla komunikace naprosto skvělá - přátelská, ale přesto profesionální. Nebylo nic, co by se nedalo zařídit nebo s čím by byl problém, naopak nám paní Světlíková a paní Petroušková ochotně poradily, pokud jsme tak trochu tápali v organizaci našeho svatebního dne nebo pokud bylo v průběhu svatby potřeba něco doladit. Opravdu musíme vyzdvihnout skvělý přístup všech členů personálu - před obřadem a následně během celého dne až do pozdních hodin byli všichni naprosto úžasní - pomáhali nám s přípravami, během celého dne se o nás kr& aacute;s ně starali a byli pro každou legraci, což se vždy nevidí :-) Samotnou kapitolou je v Dolce Villa Hotel občerstvení - to předčilo naše očekávání a během celého dne si ho chodili svatebčané vychvalovat. Myslím, že můžeme s čistým svědomím říct, že tak dobré jídlo a pití jen tak na nějaké svatbě neochutnáte.

Pokud bychom měli naši zkušenost shrnout jedním slovem, pak by to určitě bylo "PERFEKTNÍ". Uspořádat celý náš velký den na jednom místě v příjemném uvolněném prostředí s pomocí ze strany hotelu od začátku až do konce, se skvělým občerstvením a úžasnou atmosfěrou byla určitě volba, které nebudeme nikdy litovat a budeme se sem vždy rádi vracet

Ještě jednou mockrát děkujeme, že jsme zde mohli náš výjimečný den prožít. Manželé Kosovi.

 

Tereza & Jan Kosovi

Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat za úžasný svatební den, který pro nás byl v tomto hotelu připraven. Od začátku byla komunikace rychlá a bez problému. Moc děkujeme zejména Andree Světlíkové za zařízení všech našich požadavků,  zejména z pohledu dekorace, která byla složitější na přípravu, přesto však připravena naprosto perfektně dle instrukcí! Jídlo bylo skvělé, obsluha milá...doporučuji všem!

Nikola & Karel Hromadovi

Dlouho jsme hledali místo, které by splňovalo naše představy. Zahrádka na grilování, bohatý raut i krásný prostor nás na Dolce Villa zaujal na první pohled. Práce paní Světlíkové, která nás provedla organizací svatební párty od úplných začátků až po finální velký den, byla naprosto profesionální. Jídlo bylo úžasné, pití skvělé a příjemná atmosféra se udržela celý náš den díky skvělé práci personálu. Moc děkujeme za to, že jste nám pomohli udělat náš den tím nejkrásnějším! 

Kristýna a Lukáš Fietzekovi

Když jsme při plánování svatby narazili na Dolce Villa, nadchlo nás nejen prostředí zahrádky, vinárny, ale také dopravní dostupnost, okolí vhodné pro fotografování a v neposlední řadě velmi vstřícný přístup personálu. Slečna Andrea se nám věnovala kdykoliv bylo třeba. Jídlo bylo perfektní, burger raut nadchl všechny - dokonce i starší generaci, u které jsme se báli, že nebude chutnat :) Nic bychom neměnili, měli jsme krásný den přesně dle našich představ. Budeme se rádi vracet na oslavy výročí.  Marie & Václav Mutlovi

Marie & Václav Mutlovi

Se svatbou v Dolce Villa jsme byli naprosto spokojeni. Personál byl maximálně ochotný a vlídný, neměli jsme problém se na čemkoliv domluvit a jídlo i ubytování bylo na vynikající úrovni. Vřele doporučujeme. Jirka & Terka Bokovi

Jiří & Tereza Bokovi

Dobrý den, Andreo,

naše oslava proběhla skvěle, moc děkujeme za trpělivost při přípravách. 
Naše svatební party v hotelu Dolce Villa se moc vydařila, a to i díky vstřícnému personálu a skvělému jídlu a pití - nic nemělo chybu. Nebyla to naše první zkušenost s Dolce Villa, měli už jsme tu oslavu s bowlingem a párkrát byli na jídle v Burger Baru, tak jsme rádi, že ani tentokrát nezklamali.

Denisa a David Reitermanovi

Denisa & David Reitermanovi

Dobrý den, Andreo,

moc děkujeme za skvělou svatbu a super přístup, jak z Vaší strany, tak ze strany zaměstnanců. Byl to nezapomenutelný zážitek a budeme se k vám vždy rádi vracet.

Kateřina & Petr Štětkovi

Hotel Dolce Villa jsme si vybrali hlavně kvůli kouzelnému prostředí Divoké Šárky, a protože jsme chtěli vše na jednom místě! Bylo nám naprosto vše splněno, personál jsou úžasní lidé, kteří byli celý den usměvaví, milí, plnili naše přání a pomohli nám, aby náš den byl krásný zážitek! Velice děkujeme, novomanželé Vítovi

Mějte se krásně!

Václava & Daniel VÍtovi

Dobrý den paní Světlíková,

Touto cestou bychom Vám chtěli za vše mockrát poděkovat. 

Jsme velice rádi, že jsme pro náš vyjímečný den zvolili právě hotel Dolce Villa. Jak my, tak naši hosté si svatbu náramně užili. Vše bylo tak, jak jsme domluvili, jídlo bylo skvělé a přístup zaměstnanců burger baru byl naprosto profesionální. Byli moc milí a přátelští. Prosím vyřiďtě jim ještě jednou veliké DÍKY.

Už se zrodila myšlenka, že bychom v hotelu Dolce Villa rádi oslavili s našimi nejbližšími první výročí.

Přejeme vám mnoho úspěchů a vždy se budeme rádi vracet.

S přátelským pozdravem
Bauerovi

Monika & Stanislav Bauerovi

Dolce Villa je opravdu fantastické místo na uspořádání svatby a můžeme jej jen doporučit. Výborná domluva s paní Světlíkovou, super prostory pro obřad i následnou after party, opravdu výborná kuchyně a především skvělý a ochotný personál. Venkovní zahrádka se zastřešenou terasou nás zachránila v nepřízni počasí a pan manažer zase pomohl, když selhala nám technika - díky tomu všemu jsme si to užili my i všichni naši hosté. Pokud chcete udělat celou svatbu na jednom místě, zde rozhodně nebudete litovat - právě naopak  :)

Shushan & Lukáš Rybanovi

Děkujeme do Dolce Villa, neboť krásné místo je důležité při výběru.  Nejdříve jsme se obávali cesty, protože bydlíme úplně má druhé straně, ještě k tomu za Prahou,ale vůbec toho nelitujeme,bylo to nádherné. V okolí, kousek od hotelu, vznikly pěkné fotogalerie na skalách. Děkujeme za výborný oběd i raut. Komunikace byla také perfektní. Velké diky patří paní Světlíkové, vyhověla nám v našich přání, děkujeme moc, je velmi příjemná a vstřícná. Výzdoba byla také podle našeho přání. Naše rodina i přátelé se zabavili na bowlingu.  Moc jsme si tento den užili a doporučujeme. Tento den bych si klidně zopakovala kdyby to šlo, bylo to nádherné. Počasí vyšlo také krásné. Jediná věc, která nás mrzí, že to tak rychle uteklo. Bylo to nádherný. Ještě jednou díky moc!

 Novomanželé Mikšovi 

Denisa & Norbert Mikšovi

Děkujeme, že naše svatební oslava byla tak dokonalá, dokonce ještě lepší, než jsme si představovali a vysnili. Skvělé prostředí a soukromí zároveň, úžasné jídlo, vždy usměvavý personál a ochotný přístup za všech okolností. Mnoho našich nejbližších za námi přišlo pochválit jídlo, prostory či ubytování a poděkovat nám za krásný zážitek. Ten mají všichni zúčastnění díky vám, díky vašim zkušenostem, profesionalitě a péči, s jakou se o hosty i hotel staráte.

Extra díky patří šéfkuchaři za přípravu speciálního jídla kvůli bezmléčné dietě manželky. Sám za námi při prohlídce prostor přišel a ptal se, jaká jsou specifika diety a co může připravit. To jsme vůbec nečekali a velice si toho přístupu ceníme. Navíc vše bylo skvělé – a i dort od vaší cukrářky byl naprosto nejlepší, jaký za celé roky „bez másla a mléka“ jedla. J

Největší dík patří paní Světlíkové, která vše organizovala a vždy přišla s nápadem i řešením našich požadavků. Děkujeme!

A těšíme se, jak tu budeme slavit naše výročí. J

Manželé Fujtíkovi

Iva & Ondřej Fujtíkovi

Pokusím se o trošku jiný pohled, než je většina na této stránce...

Když člověk začne přemýšlet jak zorganizovat svou svatbu, ptá se kamarádů. Někdo z nich si postěžuje na kvalitu jídla, jiný na neochotný personál, podivné doúčtování, špatnou organizaci, někomu nevyšlo počasí...

Pokud se všemu výše uvedenému chcete vyhnout a mít svatbu bez starostí tak, abyste si ji užili především VY, je Dolce Villa ideální místo!!!

Magdalena & Jindřich Schwippelovi

V Dolce Villa jsme zažili nádherný svatební den! Toto místo jsme si vybrali především díky ochotě připravit nám veganskou svatební hostinu a milému jednání paní Světlíkové. Při plánování nebyl v ničem problém, všechny naše přání a požadavky byly splněny. Vždy jsme zažili vstřícný přístup. Během svatebního dne vše probíhalo v poklidu a pohodové atmosféře. Všichni naši hosté si pochvalovali profesionální a milou obsluhu. Sál byl perfektně připravený, prostředí bylo čisté a elegantní. Dolce Villa je navíc blízko známé lokality Divoká Šárka, kde je možné nafotit opravdu krásné fotky. Na celý den rádi vzpomínáme a svatební hostinu v Dolce Villa můžeme jen doporučit!

Andrea & Ondřej Skružní

Pro náš svatební den jsme si vybrali prostory Dolce Villa Hotelu. A s naší volbou jsme byli velmi spokojeni. Domluvili jsme si schůzku s paní Světlíkovou, která nás provedla hotelem a poskytla nám veškeré informace. Po schůzce jsme se definitivně rozhodli, že toto je to pravé místo pro nejdůležitější den našeho života. Vše bylo dokonalé a paní Světlíková vyhověla veškerým našim požadavkům. Výzdoba svatebního stolu i celé restaurace byla perfektní a naprosto se slučovala s naší představou. Jídlo bylo velmi chutné a všichni ho vychvalovali. Navíc milá a ochotná obsluha. Náš svatební den jsme si zde užili a rádi se sem budeme vracet jak na jídlo, tak na oslavy našeho výročí. Ještě jednou Vám mockrát děkujeme za úžasný přístup a budeme se těšit brzy nashledanou.

Kateřina & Filip Burgetovi

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za ochotu při přípravě a plánování naší svatby, která byla tím nejkrásnějším dnem v životě. Díky Vám se nám podařilo vše připravit naprosto perfektně a dle našich představ.
Kombinace hotelu pro možností ubytování a restaurace nám velice vyhovovala.  Díky profesionálnímu přístupu personálu, který se o nás výborně a pečlivě staral po celou dobu, krásné výzdobě, výborné chutné hostině, rautu a skvělého svatebního dortu jsme mi i naši hosté zažili překrásné chvíle, na které ještě dlouho nezapomeneme.
Určitě Vás budeme doporučovat našim kamarádům, známým a rádi se k Vám budeme vracet.

Michaela & Jakub

 

Michaela & Jakub Noskovi

Svatba.... Svatba by měla být tím nejkrásnějším dnem v životě nejen nevěsty, ale i ženicha a hostů a v našem případě tomu tak bylo a to díky personálu Dolce Villa a hlavně díky Andree Světlíkové, která nám vždy se vším ochotně pomohla a poradila a nedovolila nám na nic zapomenout. Hotel Dolce Villa je nádherným místem na svatbu a jsme moc rádi, že jsme se pro něj rozhodli. Největší výhodou bylo to, že jsme celou svatbu měli na jednom místě a nemuseli se nikam složitě přesouvat, což ocenili hlavně řidiči :-D Byl to nezapomenutelný a nádherný den. Ještě jednou děkujeme za vše! Manželé Hanzlíkovi

Lucie & Radim Hanzlíkovi

Svatba byla naprosto perfektní, vše klapalo na 100%, jediná chyba byla, že to tak rychle uteklo...
I my děkujeme za obrovskou ochotu a vstřícnost, že bylo možné zajistit vše, co jsem si navymýšlela. ;)

Přejeme mnoho dalších spokojených párů a pěkný zbytek léta.

I&M Macháčkovi.

Ivana & Mirek Macháčkovi

Dobrý den,

Chceme vám oba velice poděkovat za náš svatební den :-). 
I kdybych se snažil sebevíc, tak nenajdu jedinou chybičku.
Velký dík patří obsluze restaurace, která pracovala dokonale a se vším pomohla.

Když bych to měl ohodnotit jako ve škole:
Kuchyně  1
Obsluha restaurace  1
Obsluha hotelu  1
Svatební koordinátorka  1
Snad jsem nikoho nevynechal :-)

S pozdravem manželé Vojvodíkovi

Tereza & Michal Vojvodíkovi

Když jsme vybírali ideální místo pro svatbu, Dolce Villa nám padla okamžitě do oka. Hledali jsme místo, kde budeme moci uspořádat vše na jednom místě, aniž by to bylo na úkor příjemného prostředí. To vše Dolce Villa splňuje. Za veškerou pomoc děkujeme především Andree Světlíkové. Její profesionální a zodpovědný přístup nám ulehčil mnoho věcí. Pomohla, poradila nám se vším, co jsme potřebovali. Velké díky patří také personálu v Burger Baru, všichni byli velice milí a vstřícní. 

Denisa & Michal Blažkovi

Chtěli bychom Vám strašně moc poděkovat za velmi milý a vstřícný přístup, během celých příprav od počátku do konce. Celá svatba se skvěle vydařila a nenastal během ní sebemenší problém. Byli jsme naprosto spokojeni jak s přístupem personálu, tak se vším ostatním. Jak nám, tak i všem ostatním hostům se rovněž velmi líbili prostory hotelové restaurace a také zimní zahrada, jakožto prostor pro obřad byla perfektní. Zpětně hodnotíme výběr Vašeho hotelu pro naši svatbu jako ten nejlepší možný a jsme rádi, že jsme se rozhodli právě takto.

Ještě jednou Vám moc děkujeme za podílení se na přípravě nejkrásnějšího okamžiku našich životů, velice si toho vážíme.

Novomanželé Bauerovi

Tereza & Jan Bauerovi

Když jsme hledali místo pro svatbu, Váš hotel nás zaujal hned při prvním nahlédnutí do Vašich stránek. Krásná zahrádka pro obřad, velikost a více variant prostor pro hostinu, dostatečná ubytovací kapacita, zábava pro svatebčany po dobu focení - bowling, skvěle zpracovaná svatební nabídka - výzdoba, oběd, raut, květiny, dorty. Navíc kousíček do Divoké Šárky pro krásné svatební fotky. Komunikace při sjednávání a domlouvání podrobností svatby byla rychlá a bez žádných problémů, a to jsme svatbu zařizovali jen cca měsíc a půl dopředu. Ve svatební den bylo všechno naprosto perfektní a dokonalé. S ničím nebyl problém, ani s posunutím obřadu a obědu, když na nás pan oddávající zapomněl a přijel s hodinovým zpožděním:-) Milý, vstřícný a ochotný personál, nádherná výzdoba a naprosto vynikající jídlo. Hosté také nešetřili chválou, moc se jim tam líbilo a hlavně chutnalo. Moc Vám děkujeme za přípravu a péči. Skvěle jsme si u Vás užili celý den. Velice rádi se k Vám zase někdy vrátíme. Manželé Pejšovi.

Martina & Jiří Pejšovi

Hotel Dolce Villa jsme si pro náš svatební den vybrali nejen kvůli jeho umístění v blízkosti Divoké Šárky, ale také z důvodu možnosti uspořádat vše na jednom místě. V hotelu je k dispozici navíc bowling, díky kterému jsme mohli zabavit hosty v době našeho focení. Ocenili jsme také možnost uspořádat obřad na uzavřené venkovní zahrádce, která poskytuje dostatek soukromí. Velké díky patří zejména paní Světlíkové, se kterou byla radost spolupracovat. S přípravami nám vždy ochotně pomohla a vyšla maximálně vstříc našim požadavkům. Do rukou hotelu jsme svěřili také přípravu svatebního dortu. Ocenili jsme nejen možnost vytvoření dortu přesně podle našich představ, ale také velký výběr krémů a korpusů a zároveň možnost ochutnávky. Jako hostinu jsme si zvolili raut, který nám v hotelu umožnili upravit podle našich požadavků. Příjemné prostředí, po celý den milý a ochotný personál, vynikající jídlo, chutný dort, výborné víno a pivo, to vše přispělo k tomu, že se pro nás tento den stal nezapomenutelným zážitkem. Ještě jednou moc za vše děkujeme a přejeme do budoucna mnoho spokojených novomanželů. Manželé Pekárkovi

Michaela & Pavel Pekárkovi

Když jsme před rokem hledali místo, kde v Praze uskutečnit svatbu, včetně obřadu, hostiny a večerní párty na jednom místě a narazili na Hotel Dolce Villa, bylo to pro nás to nejlepší rozhodnutí. Už dle předchozích recenzí, krásné lokality blízko Divoké Šárky, jsme zvolili strávit náš den ,, D" právě zde. Předností pro nás byla možnost kombinovat ,jak vnitřní prostory na svatební hostinu a večerní párty, tak venkovní zahrádku,kterou jsme využili pro obřad. Jako bonus jsme dostali zdarma svatební apartmá. Tímto bychom také moc poděkovali za skvělou komunikaci Andree Světlíkové, která nám byla po celou dobu pravou rukou ze strany Dolce Villa a celému personálu, který se o nás skvěle staral po celý den.Všichni přátelé a rodina byli tímto místem nadšeni stejně jako my. Ještě jednou děkujeme novomanželé Vokolkovi, 1.9.2017

Ivana & Ladislav Vokolkovi

Svatbu v Dolce Villa jsme si vybrali nejen kvůli tomu, abychom vše měli na jednom místě, ale především proto, jak skvěle to tam na nás působilo, když jsme poprvé přišli. Velké poděkování patří hlavně Andree Světlíkové. Neuvěřitelně milá osoba, se vším nám pomohla a poradila. Vše, co jsme potřebovali, zařídila.

Personál v Burger Baru byl skvělý. Všichni milí, profesionální, nic nám nechybělo, všichni se pořád ujišťovali, zda je všechno v pořádku. Většinou je někde alespoň jeden člověk, který to kazí, tady ale ne. Jídlo bylo výborné, raut také a hlavně mini burgery si úplně všichni zamilovali.Ubytování krásné, čisté, pokojské velice milé, recepční také.Opravdu nemáme nic, s čím bychom nebyli spokojení. Všichni naši přátelé si svatbu zde moc užili a řadí ji mezi TOP svatby a místo má na to určitě velký vliv.

Ještě jednou moc děkujeme a místo rozhodně doporučujeme!

Dominika a Pavel Vágnerovi

Dominika & Pavel Vágnerovi

Pokud bychom znovu stáli před rozhodnutím, kde uspořádat svatbu, určitě bychom nic neměnili - hotel Dolce Villa je ideálním místem. Úžasné jídlo, které chválili i francouzští gurmáni, milá a usměvavá obsluha, multifunkční prostory, kde lze mít vše na jednom místě a přijemná koordinátorka, která vyjde vstříc všelijakým požadavkům. Náš svatební den byl nejen pro nás, ale i pro všechny hosty nezapomenutelným zážitkem a velký podíl na tom má právě Dolce Villa. Děkujeme!

Michaela & François

Dobrý den,

chtěli bychom vám moc poděkovat, že jsme mohli využít vaše prostory k oslavě našeho velikého dne. Hosté si moc pochutnali, byli spokojení a obsluha byla maximálně vstřícná a profesionální. 
Taky bychom chtěli moc poděkovat Vám,  že jste nám pomáhala v přípravě a organizaci, radila a věnovala se nám, moc děkujeme! Doufáme, že obsluha předala výslužku. 
Moc jsme si to užili, děkujeme a budeme Vás doporučovat dál :-)

Přejeme hezký den a někdy nashledanou

Manželé Stehlíkovi

 

Marie & David Stehlíkovi

Touto cestou bychom rádi poděkovali týmu hotelu Dolce Villa za uspořádání naší svatby. Když jsme v zimě hledali ideální místo pro konání svatby, narazili jsme na Váš hotel. Po prohlédnutí Vašich svatebních webových stránek jsme měli hned jasno a řekli jsme si, že Dolce Villa bude to pravé místo - svatební obřad i hostina na jednom místě v těsné blízkosti krásné přírody. A nemýlili jsme se - příjemné prostředí, po celý den výborná atmosféra a všichni si svatbu užili. Poděkování patří slečně Světlíkové, která odpovídala ochotně na naše dotazy a vyhověla našim požadavkům, a dále pak kuchařům za skvělé jídlo a obsluhujícímu personálu, který se o nás po celý den staral. Též jsme velice ocenili možnost dodání svatebního dortu a kytic přímo na místo od Vaší cukrářky a floristky. Jejich práce byla také perfektní a odpovídala našim představám.
Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám mnoho dalších spokojených novomanželů.
Petra a František Pokorní

Petra & František Pokorní

Při výběru vhodného svatebního místa jsme si přáli mít obřad i hostinu na jednom místě. Vstřícnost personálu, prostory, zahrada i možnost zabavit svatební hosty na bowlingu, to vše nás na první pohled upoutalo natolik, že jsme neváhali a vybrali si pro svůj svatební den Hotel Dolce Villa. Termín jsme si domlouvali necelý rok předem a letní termíny už byly celkem plné, ale ani změna data svatby nás nedonutila ke změně místa.

Celý náš svatební den byl od začátku do konce perfektní. Nesmím zapomenout zmínit krásně nazdobené a prostorné novomanželské apartmá, které bylo po celém dni opravdovou třešničkou na dortu! Svatební hosté si moc chválili kuchyni, ať už svatební hostinu nebo večerní raut, sympatický personál i zahradu, kde jsme měli obřad. Celý den nám utekl velmi rychle a budeme na něj moc rádi vzpomínat!

Všem ještě jednou moc děkujeme
Bouškovi :-)

Lukáš & Lucie Bouškovi

Moc děkujeme za skvělý přístup a ochotu ke změnám již od prvního počátku. Slečně Světlíková je třeba poděkovat za organizaci a vstřícnost k různým variantám výsledku.
Dalšími, které je třeba ocenit, byl personál, tedy všichni od baru až po obsluhu. S úsměvem, pohodou a přátelským přístupem. Dále je třeba vyzdvihnout zvláště kuchyni, potažmo kuchaře, jejichž výsledné pokrmy byly výtečné (měli jsme raut ve formě grilované) a nebyl nikdo, kdo by si na cokoliv stěžoval.
Jako nádherná tečka za skvělým dnem se zaskvělo na papíře novomanželské apartmá, což znamenalo příjemné a pohodlné prostředí s relaxačnímvýhledem do šumících stromů).

Úplně zjednodušeně. Přípravy, přístup veškerého personálu v celém areálu (tady musím poznamenat, že jsme na recepci navštívili celkem 3 osoby, každá z nich ochotná a sympatická), kuchyně, obsluha, bar, velení...vše se povedlo a jestli to takhle probíhá vždy, pak jen přejeme každému, který si vybírá své místo pro svatbu v Praze, aby našel to kouzlo právě zde.

Michal a Jitka Černí

Michal & Jitka Černí

Když jsme, tuším v září, hledali ideální prostory na naší svatbu, nebylo to jednoduché. Většinou nás jako první odradila absolutní neochota lidí, kteří by se o nás ten den starali a to by zkrátka nefungovalo. Jsme nároční a jak říká náš tatínek "postižení" jeho zaměstnáním, takže jsme taková "gastrorodina". Co nás ale totálně dostalo do kolen, to bylo právě jídlo. Nikdy jsem nejedla lepší panenku, chodili za námi kamarádi, příbuzní, dokonce babičky, u kterých jsme se bály, zda se jim trefíme do chutě, že to bylo vynikající. Co se týče servisu, tak jsem jistou úroveň očekávala už od perfektní komunikace po celou dobu se slečnou Andreou. I tak nás to ale velmi mile překvapilo, jak byli všichni milí, ochotní, usměvaví. Celý den utekl tak neskutečně rychle, že bychom si ho nejraději zopakovali. Kdo ví, třeba si právě v Dolce Villa za 50 let obnovíme manželský slib :-). 
Budeme všude jen doporučovat. 
S obrovským díky, Adéla a Martin Birošovi

Adéla & Martin Birošovi

A rád bych Vám poděkoval za spolupráci na realizaci naší svatby. Pro mě je až neuvěřitelné, že během svatebního dne nedošlo k žádnému zádrhelu a vše proběhlo naprosto bez problémů a svatbu jsme si dokonale užili.

Děkujeme Vám i dalšímu personálu hotelu, že jste vyšli vstříc našim přáním a požadavkům a umožnili nám si svatbu bez starostí užít.
Bylo to skvělé a je jen škoda, že si to nemůžeme ještě někdy zopakovat :)

Lucie & Jakub Rozumkovi

Hotel Dolce Villa jsme si pro svatbu vybrali náhodou a brzo se to ukázalo jako správná volba. Chtěli jsme obřad blízko krásné přírody Divoké Šárky, a tak jsme našli tento hotel s krásnou udržovanou zahrádkou. Obřad jsme měli právě tam, následně hostinu a raut ve vinárně a jako novomanželé jsme se jeli fotit do přírodní rezervace Divoká Šárka. Vše tedy v podstatě na jednom místě - ideální. 
Moc bychom chtěli poděkovat hotelu za zprostředkování krásné svatby. Děkujeme paní Andree Světlíkové, která velmi rychle a ochotně odpovídala na mailovou komunikaci a vše zařídila. Dále děkujeme celému personálu, který byl velmi ochotný a o všechny a o všechno se s úsměvem staral. Výzdoba byla moc hezká, dort byl nádherný a moc dobrý! Kdykoli jsme potřebovali zajít do chladicí místnosti, kde jsme měli uloženy výslužky a sladké cukroví, nebyl problém. Ubytování bylo hezké a čisté.
Takže děkujeme za všechno a na výročí se budeme rádi vracet :-)

Alena a Radovan Zachovi

Alena & Radovan Zachovi

Milá Andreo,

Mockrát děkujeme za Vaši vstřícnost a ochotu. Díky Vám a Vašemu týmu byl náš svatební den naprosto dokonalý!!! 
Musíme pochválit nejen velmi milý a ochotný personál v Burger Baru, ale i recepční a pokojské. Obsluha v Burger Baru byla přijemná a celý den a večer se o nás a naše hosty skvěle starali! Děkujeme!!

Veliké díky také patří kuchařům! Vzhledem k tomu, že s manželem máme rádi kvalitní jídlo a rádi také vaříme, tak od nás všichni očekávali výborný raut. Ale to co předvedla Vaše kuchyně, to bylo něco opravdu fantastického a předčilo to očekávání nejen našich hostů ale i nás samotných J ještě teď slýcháme chválu na jídlo z rautu!!

Ještě jednou mockrát děkujeme a určitě se k Vám budeme rádi vracet!!

Manželé Hoškovi

Míša & Honza Hoškovi

Strašně moc bychom chtěli poděkovat za náš nejšťastnější den, který jsme u Vás prožili. Vše bylo naprosto skvělé, od zařizování a komunikaci před svatbou až po poslední maličkost. Organizace našeho dne byla naprosto skvělá, všichni se o Nás krásně starali a pomáhali s každou maličkostí jen aby náš den byl fantastický. Hosté byli z místa i ochoty personálu nadšení a vyslechli jsme samá slova chvály, která Vám moc rádi tlumočíme. Úžasné jídlo, a raut byly strašně chváleny, opravdu si pochutnali úplně všichni. A ještě bych chtěla poděkovat vaší cukrářce za naprosto nádherný a vynikající dort. 

Dana a Ota Kindlovi

Dana & Ota Kindlovi

Ideální místo na svatbu v Praze s možností venkovního obřadu na malé, ale udržované zahrádce, pro hostinu několik salónků na výběr, příjemný personál a nejlepší svatební koordinátorka! Prima přístup, určitě mohu vřele doporučit!

Ještě jednou moc děkujeme za skvělou organizaci a přístup, vše bylo moc prima a dobře dopadlo.

Martina & Mykhaylo Skilsky

Rozhodli jsme se oslavit náš svatební den v Hotelu Dolce Villa, který je lokalizován v hezkém prostředí, přímo ideálnímu ke svatbě a svatebním fotografiím, a to poblíž údolí Divoká Šárka. V hotelu se nás ujala velmi ochotně slečna Andrea Světlíková, která má svatby na starosti. Její jednání a starost o průběh celé akce by zasloužil medaili. Byli jsme se vším naprosto spokojeni.
Co se týče kuchyně, která skvostně uvařila naše poupravené menu a obsluhy, která byla velice příjemná a ochotná nám vyhovět ve všech našich přáních, jsme byli také spokojeni. Ubytování pro novomanžele bylo krásné a romantické. 
Hotel Dolce Villa bychom proto doporučili všem jako skvělou volbu pro strávení každého výjimečného dne ve vašem životě.

Petr a Lenka Prádlerovi     

Lenka & Petr Prádlerovi

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za naši dokonalou svatbu. Již v rámci příprav probíhalo vše na výbornou, zde bychom chtěli vyzdvihnout zejména slečnu Světlíkovou, která nám trpělivě a rychle odpovídala na každý náš email a plnila nám všechna naše přání. Velký dík pak v samotný den patří hlavní servírce, díky ní vše běželo hladce a personál reagoval na každou změnu okamžitě a flexibilně. Poděkování patří i všem ostatním od recepční, přes číšníky až po snídaňový personál - plnili každé naše přání s úsměvem a ochotou!

Samostatnou kapitolou a dnes už i srdeční záležitostí je pro nás kuchyně. Jídlo bylo jedním slovem famózní. Od všech našich hostů slýcháme jen superlativy, nenašli jsme snad žádný kousek, který by nebyl perfektně připravený.
Skvělá byla i možnost využít bowling v době, kdy jsme chtěli odjet sami dva na focení mimo hotel. Byla jsem si jistá, že o naše hosty v tu dobu bude perfektně postaráno.

Určitě Vás budeme doporučovat všem našim přátelům a sami se moc těšíme, že zde oslavíme naše první výročí svatby :-)
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další brzkou návštěvu,

manželé Teluchovi

Kateřina & Ján Teluchovi

Určitě mám komentář k pohoštění a bezlepkovému rautu a to velice pozitivní. Upřímně jsem se toho trochu bála, ale vy jste byli úžasní, já jsem dopadla bez jakékoli katastrofy a všichni hosté, včetně mě a manžela, si velice pochutnali a na chvále nešetřili. Jen jedna výtka, minidortíčků bylo strašně málo, stihla jsem ochutnat jen jeden.

S pozdravem
Pavla Šotová

Pavla & Jakub Šotovi

Dobrý den,

rádi bychom Vám poděkovali za organizaci celé svatby. Hotel Dolce Villa nás zaujal pěknými prostorami i svojí polohou blízko Šárky. Po první schůzce s Vámi bylo jasné, že jsme si dobře vybrali, díky Vašim zkušenostem a skvělé přípravě. Vaše ochota a výborná komunikace přispěla k tomu, že jsme mohli vše v klidu naplánovat ke spokojenosti nás i všech svatebčanů.

 Dále bychom chtěli poděkovat veškerému personálu, za jejich vstřícnost a pozornost ke všem hostům. Všichni je moc chválili a říkali, že něco takového ještě nezažili.

Moc se nám líbilo i ubytování, které bylo velmi příjemné a umožnilo všem si užít v klidu a komfortu celou svatbu. Svatební apartmá bylo skvělé na předsvatební přípravy a tvořilo hezké zázemí pro naši celou rodinku.

 V den svatby už vše utíkalo strašně rychle. Díky Vaší perfektní přípravě vše proběhlo dle plánu a my si mohli už jen užívat svatbu. Pouze nás mrzí, že jsme nestihli ochutnat všechny dobroty, ale hosté si jídlo i pití moc chválili a to nás velmi těší. Počasí nám přálo, a tak jsme si mohli s dětičkami vychutnat pěknou atmosféru na zahrádce a hosté si tam mohli v klidu odpočinout.

Výborná atmosféra vydržela i večer na baru, když nám hrál k tanci DJ. Personál měl s námi trpělivost až do konce.

Celkově se svatba moc povedla a hotel Dolce Villa budeme doporučovat všem dále, ne jen na svatbu, ale i na návštěvu Burger Baru.

Ještě jednou děkujeme!

Manželé Machů

 

Hana & Filip Machů

Dobrý den,

posvatební shon už nám pomalu ustal, tak bychom vám chtěli ještě
jednou poděkovat za příjemnou svatební hostinu ve vašem hotelu. Hostům
i nám se u vás moc líbilo, pochvalovali si jak prostředí, tak jídlo.
Děkujeme :-)

S pozdravem,
manželé Galgonkovi :-)

Jakub & Dina Galgonkovi

Pěkný den, paní Světlíková,

chceme Vám poděkovat i ostatnímu personálu za perfektně zorganizovanou svatbu, catering úžasný a profesionální. Hosté velmi chválili jídlo, chutnalo nám úplně vše. Celý večer i raut klapal na jedničku. Také hosti byli nadšení z jídla, pití, ubytování, snídaně, prostoru a z přípravy přebalovacího pultu a dětské herny. Byla všemi velmi chválena. 

Děkujeme a budeme Vás dále doporučovat, manželé Honzlovi

Tereza & Karel Honzlovi

Dobrý den,

byly jsme nadšeni z úrovně Vašich služeb a nemáme nic než jedinou výtku (a to v pozititvním slova smyslu), že z celého 16ti členného osazenstva byl schopen sníst celé menu jen jeden člověk, proto si troufáme označit velikost porcí za zbytečně velkou.

Jinak mě nenapadá žádná zpětná vazba než superlativy jak na chování a profesionalitu obsluhy (vždy když bylo třeba tak byli na místě, ale přesto nebyli nikdy na obtíž), příjemný interier a celková atmosféra a především jednání z Vaší strany a příprava celé akce.

Ještě jednou děkujeme!

Hezký den
Lukáš Procházka

Hana & Lukáš Procházkovi

Svatbu jsme se rozhodli mít v zimním měsíci a chtěli jsme mít vše "na jednom místě" včetně obřadu. Nejvíce naším požadavkům vyhověla Dolce Villa. Celé jednání o svatbě se neslo ve velice dobrém duchu, přístup byl perfektní a paní Světlíková se nám snažila vyjít vstříct ve všech našich "výmyslech" :). V den svatby bylo vše připravené podle našich představ. Obřad probíhal v zimní zahradě s 35 hosty a hostina v restauraci. Všichni hosté byli jak z jídla, tak z místa nadšení a svatba se jim velice líbila. Servis a přístup personálu během svatby byl perfektní. I když se svatba protáhla do ranních hodin, nikdo z personálu ne projevoval sebemenší rozhořčení, že probíhá déle než bylo plánováno. Celkově jsme byli nadšení a můžeme Dolce Villa jenom doporučit.

Šárka & Ondřej Kučerovi

Víte, když plánujete svůj svatební den s pocitem, že je to poprvé a naposledy ve Vašem životě (my jsme to věděli), snažíte se do toho dát všechno tak, aby jste vy i Vaši hosté byli maximálně spokojeni. Můžete si stokrát projít program celého dne a připravit se na všechny možné alternativy, ale to, co nakonec dělá úspěch Vašeho dne, je personál podniku, kterému svěříte do rukou úspěch Vašeho dne. Několik měsíců se chystáte, připravujete, máte vše pod kontrolou, avšak stejně do posledního dne trnete hrůzou, co všechno by se mohlo pokazit a zhatit Váš velký Den D.

My jsme se rozhodli pro hotel Dolce Villa v Nebušicích. Nemusíte být zrovna jaderný fyzik, abyste věděl, že uspokojit 80 lidí všech věkových generací, povah a národností po celý den tak, aby každý odcházel s pocitem, že jeho očekávání bylo naplněno, je téměř nadlidský úkol. Jak už to u takových velkých dní, jakou svatba dozajista je, všechno je postavené především na jídle. Nabídnout takovému množství lidí servis, který uspokojí alespoň jejich základní očekávání a nabídne standard, který od takové akce očekává každý po svém, není vůbec jednoduchý úkol a je třeba se ho zhostit se ctí, nadšením, zapálením a také množstvím zkušeností, aby si každý přišel na své.

Tohle všechno ale není Váš případ. Standard jste nechali daleko za zády. Ono totiž teprve u vlastní svatební hostiny zjistíte, že není kuře jako kuře. Naši hosté už během oběda zjistili, že nejste jen tak nějakou hospodou, která se na povel převlékne do svatebního dekoru a z povinnosti vytáhne sváteční servis. Nepotkali jsme snad nikoho, kdo by na adresu Vaší kuchyně nehovořil v samých superlativech. Vězte, že podávané chody Vašich kuchařů nejen naplnily, ale navíc i výrazně předčily očekávání nás i našich hostů, za což bychom Vám touto cestou rádi poděkovali. Personál Vašeho hotelu udělal maximum pro naši spokojenost, hravě si poradil například také s nástrahami, které jsme mu připravili ve formě zapomenutých vegetariánských strávníků nebo náhlé změny času servírování jednotlivých chodů.

Vážená paní Jánská, dovolte, abychom Vám touto cestou poděkovali za čas, úsilí a energii, kterou jste Vy i Vaši kolegové věnovali přípravám našeho svatební dne. Je patrné, že z Vás mluví pracovní nadšení a především zkušenosti, díky kterým proběhlo vše dle našeho očekávání, leckde i mnohem lépe. Děkujeme jménem nás i všech našich svatebních hostů za úžasně strávený den ve Vašem hotelu.

Nyní nám nezbývá, než Vám popřát, aby pokud budete v budoucnu poptávat svatební služby, jste potkala nějakou druhou paní Jánskou, která se o Vás postará tak hezky, jako Vy o nás :)

Honza & Tomáš

Honza & Tomáš Vlkovi

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za krásně strávený svatební den. Moc jsme si ho užili, obsluha byla výborná, krásně se o nás starali a jídlo nám velice chutnalo. Nejvíce nadšení byli hosté z rautu, ten byl opravdu vynikající. 

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených novomanželů, kteří se k Vám budou rádi vracet :-)

S pozdravem,
novomanželé Polcerovi

Eva & Jakub Polcerovi

Dobrý den, paní Jánská,

Náš svatební den jsme si perfektně užili, a to i díky Vám a celému týmu Dolce Villa. S Vámi byla od počátku velice dobrá a profesionální komunikace. Je vidět, že máte za sebou již řadu svateb a víte co a jak. Hostina a vše okolo probíhalo velice hladce, vše jak jsme se domluvili. Dekorace super a dle našich představ a požadavků. Práce personálu skvělá, a to nejen číšníků, ale také recepce den před svatbou při dovozu dekorace a koláčku a poté při odjezdu den po svatbě. Ubytování a snídaně perfektní. A tedy naprosto senzační bylo jídlo. To si hosté opravdu moc a moc pochvalovali a manžel do dnes básní o Vaší panence :).

Zuzana & Petr Franclovi

Vse bylo v poradku. Personal byl velice ochotny a pomohl nam, kdykoli jsme potrebovali. Ozvuceni stacilo. Jediny problem se vyskytl s redukci pro notebook (k dispozici pouze VGA kabel), nastesti se asi po pul hodine podarilo Vasemu kolegovi najit redukci a promitani fotek z detstvi bylo zachraneno. Jidlo i piti bylo vynikajici, vsichni si to pochvalovali. Doporucil bych vic zduraznit, ze mate moznost bezlepkove kuchyne, je to obrovska vyhoda! Dva hoste meli celiakii, z toho jedna pani informovala personal a dostala k jejimu i memu prekvapeni bezlepkove knedliky - dobra prace! Druha pani se nikomu nezminila (ani me) a az zpetne jsem se dozvedel, ze treba obed vynechala. 

Celkove bych Vas hotel urcite doporucil. Profesionalni pristup, vyborne sluzby a prijatelne ceny (krom korkovneho) :)

Jeste jednou dekujeme za skvelou spolupraci, treba se opet nekdy uvidime.

Nikola & Tina Pertlovi

Byli jsme u Vás velmi spokojeni, jídlo, párty i ubytování bylo perfektní, obsluha byla milá, vše proběhlo bez problémů, moc Vám tedy děkuji za Vaši pomoc, rádi Vás doporučíme naším známým.


Ještě jednou moc děkuji a omlouvám se za pozdní odpověď.

Alexandra & Miloš Heltovi

Milá paní Jánská,

to my bychom rádi poděkovali vám za naši krásnou svatbu, kterou jste nám pomohli uskutečnit. Vše naprosto předčilo naše očekávání! Všichni hosté si velmi chválili jak prostředí, personál i jídlo. My jsme toho s manželem moc neochutnali, proto jsme se hned druhý den ráno rozhodli, že vás v co nejbližší době musíme navštívit a tuto chybu napravit. :)

Ještě jednou moc děkujeme, určitě se k vám budeme rádi vracet!

Lenka & Jan Teclovi

Velice děkujeme za hladký průběh svatební oslavy, především za ochotu personálu, který plnil naše přání. Od svatebních hostů máme velmi kladné ohlasy, co se týče obsluhy, prostor a celého průběhu oslavy. 

Lukáš & Karolína Holubovi

Dobry den, pani Janska,

v prvnim rade bychom se Vam chteli podekovat za skvelou organizaci a perfektni praci, kterou jste odvedla pri nasi svadbe!!!

Prosim tlmocte vasemu personalu (a neradi bychom na nekoho zapomeli), ze jsme byli nadseni: jak z profesionalniho pristupu, tak z kvality sluzeb, ze skvostne kuchyne, za spickove vina, atd. t.j. kazdym jednym detailem, ktery nam zprijemnil pobyt u vas na hotelu.
Splnilo to nase ocekavani a vysoky standard jste si udrzeli od zacatku do konce, za co mate nas uprimny obdiv / BIG respect.

Velice radi Vas doporucime dal a budeme se tesit nekdy hodne brzo navidenou.

S pozdravem,

C & J.

Juraj & Céline Bolyó

Rádi bychom poděkovali personálu a především paní Jánské za příjemnou komunikaci a splnění našich představ a také věcné připomínky k provedení. Velký dík patří především kreativitě floristky a cukrářky, které dotvořily obraz naší svatby. Provedení pohoštění i servis personálu byl vynikající. Jak my tak naši hosté by Vás i Vaši kuchyni doporučili dál.

Mockrát děkujeme za vše.

Manželé Vítkovi

Eva & Petr Vítkovi

Krásný den, paní Jánská,

teprve teď jsme v civilizaci u emailu a chtěli bychom Vám MOC poděkovat za spolupráci, organizaci, rady a vůbec ochotu a čas, který jste nám věnovala.
Svatbu jsme si moc užili, bylo to perfektní!!! Také díky úžasnému a po celou dobu usměvavému personálu, který vycházel se vším vstříc. Všem moc chutnalo, takže jen ty nejnejlepší reference i pro kuchyň.

Bára & Michal Příhodovi

V hotelu Dolce Villa jsme měli svatbu 7. 7. 2016 a bylo to velmi dobré rozhodnutí uspořádat svatbu právě tady. V hotelu jsme měli jak obřad probíhající na zahradě, tak svatební party v prostorách Burger Baru.

Chtěli bychom tímto poděkovat nejprve obsluhujícímu personálu, který vše zvládnul na jedničku. I díky nim zde panovala dobrá nálada a hosté byli spokojeni. Velké díky patří paní Jánské – díky jejímu profesionálnímu přístupu, skvělé a rychlé komunikaci nebylo pochyb, že by se něco mohlo pokazit. Myslí opravdu na vše. Další díky patří do kuchyně. Jídlo bylo naprosto skvělé, na burgery slyšíme kladné ohlasy pokaždé, když si na svatbu vzpomeneme. Bylo nám vyhověno i s jednou dietní porcí večeře.

Klára & Jan Zářečtí

Rádi bychom touto cestou poděkovali celému personálu Dolce Villa za bezchybný průběh naší svatební party a úžasné ubytovaní našich hostů. Jídlo bylo výborné, burgery famózní. Velké díky patří paní Jánské. Naprostá profesionalita, ochota. Děkujeme panu recepčnímu, že to všechno zvládl. Svatbu v prostorách Dolce Villa můžeme jedině doporučit! Děkujeme Zmeškalovi

Martina & Patrik Zmeškalovi

Ještě jednou moc děkujeme, vše bylo perfektní.

Vytvořili jste pro nás a naše hosty krásný a nezapomenutelný zážitek.

Manželé Svatošovi

Hana & František Svatošovi

Rádi bychom poděkovali celému personálu hotelu a v neposlední řadě paní Jánské, která nám náš nezapomenutelný svatební den zorganizovala. Moc děkujeme a vřele doporučujeme ostatním, kteří hledají místo pro svůj den D ať zvolí právě tento hotel.

Kateřina & Martin Jandovi

Vážená paní Jánská,
rádi bychom Vám s manželem poděkovali za ochotu a vstřícnost při plánování našeho svatebního dne v pátek 5. 8. 2016 ve vaší restauraci. Vybrali jsme si Dolce Villa nejen na základě pozitivních recenzí z internetu, ale i proto, že už při první návštěvě to pro nás bylo velmi příjemné místo, s kvalitním zázemím a výbornou kuchyní. Chtěli jsme náš den prožít někde jinde než v hospodě, tělocvičně nebo naopak upjaté snobské restauraci. Váš hotel naplnil a předčil všechna naše očekávání a největším zadostiučiněním pro nás bylo, když naši hosté odcházeli spokojení, dobře najedení (až přejedení :-) ) a říkali, že jsme měli jednu z nejhezčích svateb, co zažili – váš hotel, přístup personálu i kuchařské umění pana šéfkuchaře k tomuto názoru přispělo nemalou měrou.
Děkujeme Vám, že jste s námi během měsíců příprav pečlivě probírala jeden detail za druhým, snažila jste se vyjít vstříc našim přáním, například i v podobě zajištění speciálního menu pro naše dva vegetariány a jednu slečnu s bezlepkovou a bezlaktózovou dietou (všichni tři to nesmírně ocenili a jídlo si nemohli vynachválit). Měli jsme tak pocit, že nic nebude ponecháno náhodě, že se všechny detaily a možné nástrahy podchytí už předem. Máte s organizováním svateb velké zkušenosti, a proto pro nás Vaše doporučení i nápady byly velmi nápomocné.
Děkujeme také za veškerý nadstandardní servis, který jste nám poskytli – tisk jmenovek, menu a nápojového lístku zdarma, zapůjčení váz a stojánků na svíčky, svatební apartmán zdarma + zvýhodněné ceny pro naše hosty, naaranžování veškerých našich dekorací a květin na svatební stůl a také velmi příjemnou možnost vyfotit se po obědě v zahradě. Ochota všech číšníků a servírek oné směny byla maximální, zvláštní poděkování pak patří panu Richardovi, který se o nás v průběhu dne staral a který se velmi zdařile vyrovnal s nepříjemnou situací, když se k nám na raut dobývali opilí muži ze Slovenska. Včas nás o jejich „dovádění" informoval a doporučil nám, ať v případě jakýchkoli potíží během noci voláme okamžitě státní policii.
Velký dík posíláme panu šéfkuchaři, neboť jeho kuchařské umění uchvátilo nejen nás, ale i naše hosty, kteří si krom všeho dalšího pochvalovali zvláště náš dezert – citrónový sorbet a z rautu pak lilkové závitky s kozím sýrem – dostali jsme asi dvacet nezávislých nadšených reakcí právě na tyto závitky! Jsme taktéž rádi, že jsme si mohli naše nedojedené jídlo z rautu odvézt, bylo příjemné nemuset pár dnů po svatbě vařit :-).
Místnost s krbem, kde jsme prožili naši hostinu, byla velmi příjemná, prostorná a vzdušná, oba dva salónky jsme využili jak pro dekorace, jakožto místo klidu, k tancování nebo k házení kytice. Naši hosté tak byli stále s námi a přitom měli možnost užít si trochu soukromí a klidu nebo naopak zábavy. Vysoce kladně hodnotíme také možnost bowlingu s vlastním barem – vyřešili jste tak za nás problém, co se svatebčany v době našeho individuálního focení. Bowling měl u všech hostů úspěch, hrála dokonce i naše skoro 80letá babička :-).
Jsme rádi, že jsme u vás mohli prožít svatbu „na úrovni", takových míst je v Praze stále ještě pomálu. Moc vám ve vašem podnikání fandíme, rádi se k vám vrátíme opět na oběd, večeři či na bowling a velmi rádi vás doporučíme všem našim známým a kamarádům, kteří budou v budoucnu plánovat svatbu. Druhou svatbu od nás dvou ale nečekejte, náš svatební slib platí až do smrti :-).
Srdečně děkují
Denisa a Vojtěch Tauberovi

Denisa & Vojtěch Tauberovi

Včera to byly přesně 3 měsíce od svatby a když teď procházím fotografie, trošku mě to dojímá a zároveň se nad tím musím usmívat, jak se vše povedlo a bylo vše dokonalé k naší spokojenosti hlavně díky Vám, panu provoznímu a celému týmu Vašeho hotelu, který se o nás celé tři dny tak dobře staral!
Ani jsem tomu sama nevěřila, jak se vše úžasně vydařilo! Srdečně Vám děkujeme za uskutečnění nezapomenutelného svatebního dne!

 

Nela & Petr Strnadovi

Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali celému personálu Dolce Villa za bezchybný průběh naší svatební afterparty. Jídlo bylo výborné, z hamburgerů byli hosté nadšení! Největší díky však patří paní Jánské. Kromě ideálních prostor a bowlingu to byla právě ona, díky které jsme se pro Dolce Villa rozhodli. Když člověk plánuje svatbu, bojí se, jestli všechno nakonec klapne. S paní Jánskou jsme o tom ani na vteřinu nepochybovali - naprostá profesionalita, ochota a okamžité reakce s podrobnými informacemi o průběhu celého dne. Svatbu v Dolce Villa můžeme jedině doporučit! Děkujeme. Kmeťovi

Kateřina & Jan Kmeťovi

Dobrý den,
chtěli bychom Vám z celého srdce poděkovat za naši svatební párty, kterou jsme u Vás měli začátkem června 2016. Ačkoliv jsme o svém výběru nepochybovali, hotel Dolce Villa ještě předčil naše očekávání. Organizační talent a vstřícnost paní Jánské, profesionální přístup obsluhy a výborný výkon kuchařů spolu s příjemným a stylovým prostředím zelené restaurace proměnily naši svatební párty v nezapomenutelný zážitek. V horkém dni jsme všichni ocenili klimatizaci. Výborná organizace ze strany hotelu a otevřenost k našim přáním i speciálním potřebám našich hostů přispěla k tomu, že jsme si i my naši svatební party opravdu užili. Svatební apartmá pak bylo příjemnou tečkou za celým dnem. Ještě jednou děkujeme. Manželé Brčákovi

Martina & Marek Brčákovi

22.duben 2016 se stal jedním z nejdůležitějších dní v našem životě. S přítelem jsme se rozhodli stvrdit náš dlouholetý vztah svatbou. Jsem moc ráda, že jsme naplánovali místo svatební oslavy právě do prostor hotelu Dolce Villa. Již od začátku se nám personál snažil vyjít maximálně vstříc. Všichni byli milí, ochotní a splnili všechna přání která jsme si pro náš velký den vysnili. Nic nebyl problém. Vše bylo tak, jak jsme se předem domluvili. Jídlo vynikající!!! Svatebčané byli spokojení ... prostě jsme prožili krásný svatební den. A za to bych chtěla moc poděkovat všem v Dolce Villa hotelu! Byli jste báječní! Moc rádi se k vám budeme vracet!
Daniela a Jan Gajdošíkovi

Daniela & Jan

Rádi bychom Vám touto cestou mnohokrát poděkovali za pomoc, rady a ochotu při přípravě svatebního veselí. Celá svatba proběhla úžasně, měli jsme spoustu spokojených hostů a pozitivních ohlasů na organizaci i práci celého Vašeho personálu.

Určitě Vás budeme všude doporučovat případným zájemcům o uspořádání něčeho podobného. Ještě jednou děkujeme a třeba někdy naviděnou.

Tereza & Marek Suchomelovi

Naše svatba v hotelu Dolce Villa byla perfektní! Moc jsme si užívali už plánování, vybírání výzdoby, svatebního menu, ochutnávek jídla apod.. Samotný svatební den dopadl na jedničku. Díky vstřícnému personálu jsme se cítili opravdu velmi příjemně, vždy nám vyšli vstříc a tím zajistili bezproblémový den. My jsme si pak mohli jen a jen užívat oslavy. Určitě všem budoucím nevěstám a ženichům můžeme Dolce Villu doporučit - jídlo bylo perfektní, prostory vinárny, zahrádky i novomanželské apartmá prostě bez chyby.
Ještě jednou moc děkujeme celému personálu hotelu. Rádi se k vám budeme vracet.

Manželé Bednarčíkovi

Se svatbou ve Vasem hotelu jsme byli maximalne spokojeni. Nic nebylo problem. Ve vsem nam bylo vyhoveno. Nasi hoste se vyborne bavili a stale vzpominaji na nasi svatbu v Praze v Dolce Villa. Jidlo formou rautu vsem chutnalo. Ve dvou schuzkach jsme domluvili s manazerkou hotelu ramcove podminky, zbytek organizace jsme doresili mailem. To nam vyhovovalo, protoze jsme svatbu organizovali z Nemecka. Prostory krasne pojmuly nasich 100 hostu. V den svatby vsechno skvele fungovalo. Personal presne vedel co ma delat a my jsme si mohli uzivat nas velky den a venovat se hostum. Velka cast nasich hostu take bydlela v hotelu Dolce Villa. Psi, vozickari, deti, hoste mluvici vsemi svetovymi jazyky, stale se menici pocet hostu,nic nebylo pro zamestnace Dolce Villa problem.

Muzeme Vas hotel vrele doporucit. Citili jsme ve Vasi praci stoprocentni profesionalitu a orientaci na zakaznika.

Dekujeme Vam.

Magdaléna & Kevin

Od začátku jsme plánovali malou rodinnou svatbu a hledali jsme místo, kde budeme moci mít obřad, hostinu, raut i zábavu, kde by nám zařídili výzdobu, květiny, dort atd. Hotel Dolce Villa splňoval všechny naše představy. Akorát velký, nic okázalého, ale přitom moc příjemné prostředí. Po obřadu na terase jsme odjeli na focení na vyhlídku v Šáreckém údolí a svatební hosté si zahráli bowling. Nakonec i přes pár změn na poslední chvilku byl celý den perfektní. Všichni jsme byli maximálně spokojeni. Jídlo, pití, prostory, personál, ubytování - SKVĚLÉ. Speciální obrovské díky patří ochotnému, milému a usměvavému personálu, který o nás skvěle pečoval až do ranních hodin. :-)

Manželé Brožovi

Dobrý den, paní Jánská,

moc a moc Vám děkujeme! Svatba byla překrásná a opravdu všechno se povedlo na jedničku. Máte skvělý personál, který byl celé odpoledne a večer usměvavý a ke všemu nápomocný.

Speciální dík patří Vám. Dala jsem si tu práci a spočítala všechny naše emaily. Bylo jich 35, bez Vás a Vašich rad a tipů, by to určitě tak perfektní nebylo. Ohlasy na svatbu jsou skvělé, všem se u Vás moc líbilo a kdo již na svatbě byl, říká, že naše byla nejlepší.

Děkujeme, rádi se k Vám vrátíme i jindy!

Manželé Benešovi

Vybrať si hotel Dolce Villa ako miesto pre náš svadobný deň bolo jedno z najlepších rozhodnutí počas svadobných príprav. Na svadbu sme sa veľmi tešili a chceli sme si tento deň čo najviac vychutnať, čo sa nám vďaka profesionálnemu personálu hotela podarilo. Pani Jánská nám pomohla a vyšla v ústrety so všetkým od prvej informačnej schôdzky cez organizáciu svadobného dňa a ubytovanie až po odchod posledných svadobných hostí z hotela. Osobne veľmi oceňujem sprostredkovanie služieb ako príprava kvetinovej výzdoby a kytice, DJ, svadobná torta. Stačilo si prostredníctvom emailu vybrať z ponúkaných možností a pani Jánská sa postarala, aby bolo všetko v deň D pripravené podľa dohody. Obsluhujúci personál bol veľmi milý, ochotný a príjemný a to až do skorých ranných hodín! Všetci hostia si pochvaľovali vynikajúce jedlo a skvelú tortu. Perfektne bolo postarané aj o našich najmenších hostí. K dispozícii bol detský kútik s hračkami, detské stoličky a deti mali aj vlastné menu.

Hotel je navyše v krásnej a kľudnej časti Prahy, v okolí je park vhodný na svadobné fotenie.

Ďakujeme celému tímu za krásny deň, profesionálny a pritom milý prístup. Môžeme jedine doporučiť!

Manželia Rafajlovičovi

Manželé Rafajlovičovi

Moc děkujeme za umožnění našeho svatebního dne u Vás. Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Nejprve jsme se zalekli, že se ve stejný čas pořádá druhá svatba i nahoře a že nebude kde zaparkovat naše auta, ale nakonec se ukázalo, že obavy byly zbytečné :-)

Personál byl super, vládla dobrá nálada a zvládli i naše pijanske kamarády s klidem, kterým nefungovala kreditka na zaplacení. Všechno bylo přesně tak, jak jsme se domluvili a to ať předem, nebo ladili až na místě.

Vzhledem k tomu, že jsme s manželem téměř nic z rautu neochutnali, v nejbližší době to u vás určitě napravime :-) nebyli jsme v Burger baru poprvé a určitě ne naposledy. Už teď víme, kde budeme večeřet 5.9.2016.

Moc děkujeme.
Zdraví novomanželé Štekrovi

Manželé Štekrovi

Dobrý večer paní Jánská,
chtěli bychom s manželem ještě jednou moc poděkovat za skvělou spolupráci během příprav i samotného průběhu naší svatby, která se v Dolce Villa konala 15.8.2015.
Díky profesionálnímu přístupu Vás i ostatního personálu jsme my i naši blízcí a přátelé strávili překrásné chvíle na které ještě dlouho nezapomeneme.
Zkrátka milí lidé, příjemné prostředí, výborné jídlo, krásný dort i svatební výzdoba... to vše je svatba v Dolce Villa!!! :-)

S pozdravem a přáním všeho nejlepšího
Petra & Martin Tipkovi

Petra & Martin Tipkovi

Chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou přípravu naší svatby. Vše proběhlo dle našich představ. Personál hotelu byl profesionální, velmi ochotný a splnil nám jakékoli přání. Naši blízcí velmi ocenili, že obřad, hostina i raut mohli být na jednom místě. Jelikož nám přálo i počasí, obřad na zahrádce byl nádherný. Dolce Villa Hotel můžeme opravdu jen doporučit. Určitě se do hotelu vrátíme, příležitost k posezení s přáteli v příjemném prostředí se vždy najde.

Týna & Fanda Blažkovi

Hotel Dolce Villa jsme si vybrali pro uspořádání naší svatby, protože se nám líbila možnost mít vše na jednom místě. Po setkání s paní Jánskou a prohlídce hotelových prostor jsme měli jasno. Nyní už můžeme říci, že náš výběr byl velice povedený.
Přípravy svatby probíhaly díky paní Jánské pohodově a profesionálně a přesto, že jsme museli termín svatby změnit, hotel nám vyšel ve všem vstříc. To samé se týká našich požadavků.
Velké díky patří také personálu hotelu, který se o nás s úsměvem a ochotou staral až do ranních hodin. Ohlas rodiny, přátel a všech svatebčanů byl skvělý. Všichni chválili jídlo, prostory, ubytování, personál a shodli se na tom, že si svatbu užili, protože se v hotelu cítili velice příjemně.

Ještě jednou děkujeme celému týmu v hotelu Dolce Villa a budeme se rádi vracet a vzpomínat na náš krásný den!

Kateřina & David Tocauerovi

Rádi bychom Vám poděkovali za Vaši vstřícnost a pomoc s plánováním našeho dne. Svatba ve vašem hotelu byla nezapomenutelná.
Nejen my, ale i všichni hosté si chválili prostředí, jídlo a hlavně obsluhu, té patří také naše velké Díky.

Monika & Bohumil Nádeníčkovi

V prostorách hotelu Dolce Villa jsme měli svatbu (obřad, hostinu, raut i zábavu, také jsme využili možnosti bowlingu). Vše od začátku šlapalo přesně podle našich představ - komunikace s hotelem již od plánování a příprav vynikající, jídlo výborné, s obsluhou hotelu šlo cokoliv domluvit, ubytování také hezké. Svatba proběhla nad naše očekávání - děkujeme za perfektní svatební den! Rádi se sem budeme vracet i při jiných příležitostech :)

Veronika & Miroslav Přívratských

Pro nasi svatbu jsme si vybrali hotel Dolce Villa a dobre jsme udelali. Svatbu jsme meli cesko-anglickou a jelikoz asi 40 hostu prijelo ze zahranici, hledali jsme misto, kde bychom mohli mit vse v jednom. Hotel Dolce Villa byla skvela volba, protoze nam umoznili mit obrad, obed, zabavu i ubytovani pod jednou strechou, takze jsme se v prubehu dne museli presunout jenom z prvniho patra dolu do pivnice.
Organizace svatby ze zahranici nebyla jednoducha, ale s pomoci pani Janske byly vsechny nase pozadavky okamzite vyreseny. Zadny pozadavek nebyl problem a na vsem se dalo vzajemne domluvit. I jidelnicek byl upraven podle nasich specialnich pozadavku. Samotny den probihal hladce a to hlavne diky skvelemu a ochotnemu personalu, ktery se o nas cely den staral. Obed i vecerni raut byli vynikajici a to vcetne svatebniho dortu. Hotel Dolce Villa vrele doporucujeme!!!

Jana & Joe Comfort

Byli jsme velmi spokojeni s kuchyní včetně svatebního dortu. Ze strany hotelu bylo zajištěno vše přesně podle dohody a našich představ. Oslava probíhala ze strany personálu profesionálně a díky tomu jsme si ji mohli užít i my. Jediné, co nám částečně zhoršilo dojem, je, že jsme se na počátku nedohodli na odpovídající ceně za alkohol, který není standardně v nabídce hotelu (Metaxa, Cider). Kvůli příliš vysoké ceně jsme nadstandardní alkohol nepožadovali.

Monika & Pavel Suchopárovi

Hotel Dolce Villa jsme si vybrali pro svatební hostinu a večerní raut na základě kladných recenzí na internetu a publikovaných fotek navozujících prostředí příjemného hotelu s restaurací v klidnější části Prahy. Komunikace a domluva schůzky na místě nebyl žádný problém a paní Jánská, která se nás ochotně ujala, byla velmi příjemná a trpělivá při domlouvání veškerých podrobností ohledně svatební hostiny a rautu. Velmi jsme ocenili dostupnost hotelu i příjemné prostory, kde nebyl problém najít vhodné místo jak pro svatební oběd - venkovní posezení s pergolou, tak pro večerní raut s živou hudbou do pozdních nočních hodin - vnitřní vinárna propojená s venkovním posezením. Nespornou výhodou byla i možnost ubytování pro svatební hosty přímo na hotelu. V neposlední řadě potěšily i speciální ceny a slevy, které hotel při uspořádání větší akce novomanželům nabízí, takže rozhodně doporučujeme hotel navštívit a vyzvědět všechny svatební možnosti, které jsou nabízeny.
Velmi jsme ocenili a chválíme přístup veškerého personálu. Setkali jsme se pouze se vstřícným a usměvavým jednáním a nic nebylo problém, což jsme v náš svatební den, kdy nebyl čas cokoliv vzniklého mimo plán řešit, velmi ocenili. Personál byl k dispozici po celou dobu hostiny i večerního rautu, vždy ochotný pomoci. Zároveň i komunikace druhý den na recepci proběhla bez problémů, ocenili jsme možnost pozdní snídaně a odhlášení až kolem 12 hodiny polední.
Hotel Dolce Villa můžeme jen a jen doporučit, byla to výborná volba.

manželé Lucie & Vladimír

Naše svatba v Dolce Villa proběhla přesně podle našich představ. Obřad na zahrádce, hostina v elegantní restauraci, odpolední bowling pro hosty, večerní raut a ubytování - vše na jednom místě, takže jsme si ušetřili spoustu starostí a času s přesuny. Personál byl po celou dobu velmi profesionální a příjemný. Nezaznamenali jsme žádný problém. Komunikace s paní manažerkou Jánskou byla také bezproblémová. Hotel se nám snažil vyjít vstříc, když jsme cokoli potřebovali. Jídlo si všichni hosté velice pochvalovali. Líbila se nám i možnost zdarma ochutnat tradiční svatební menu. Svatbu v Dolce Villa doporučujeme všem, kteří by chtěli prožít pohodový svatební den bez zbytečných stresů. Navíc je v okolí krásná vyhlídka na Divokou Šárku, kde se dají pořídit pěkné fotografie.

Pavlína & Braňo

Obřad, hostina i zábava probíhaly zde. Byli jsme spokojeni jak s přípravami, tak i s průběhem celého svatebního dne. Obsluha byla velice ochotná a jídlo bylo vynikající. Hosté si velice pochutnávali i na hotelových vínech, což pak pozitivně ovlivnilo zábavu :) Za nás určitě doporučujeme.

Manželé Anna & Michal

Děkujeme personálu Hotelu Dolce Villa za precizní přípravu celé naší svatby. Byli jsme příjemně překvapeni úžasnou květinovou výzdobou, vynikající svatební hostinou a krásným svatebním dortem. Tento den byl pro nás jedinečný, plný nezapomenutelných zážitků a maximálně jsme si ho u vás užili! Moc vám děkujeme a všem Hotel Dolce Villa na podobné příležitosti doporučujeme!

Lucie & Václav Tichých

Včera proběhlo vše naprosto skvěle, počasí bylo na objednávku a obsluhující personál v čele s panem provozním byl vstřícný, ochotný a profesionální.
Všichni hosté byli naprosto nadšeni.
Všem patří náš velký DÍK.

Manželé Iva & Martin

Chtěla bych moc poděkovat velmi vstřícné paní Jánské se kterou jsem jednala při zařizování svatební hostiny. Dostalo se mi dostatečně rad, tipů a nápadů ze kterých jsme se pak v klidu mohli s partnerem rozhodnout a volit nejvhodnější dle našich představ. Měli jsme na svatbě několik dětí, včetně miminka a pro všechny se nám s paní Jánskou podařilo najít vhodnou variantu tak, aby nás i ostatní dospěláky provázela spokojenost.Samotné menu vynikající, čokoládové překvapení jako dezert výtečné a doporučujeme..poklona kuchaři... obsluha velmi milá, příjemá a rychlá. Cokoliv jsme si přáli, včetně několika transportů svatebního dortu sem a tam.. nám bylo splněno. Porce byly veliké a tak jsme rádi přivítali možnost zajít na chvilku do zahrádky abychom "vydechli" Děkuji zpětně také obsluze, že měla trpělivost se skupinkou našich malých dětí, které se jim chvílema trochu pletly pod nohy..Co se týká výzdoby, dle předchozí domluvy jsme si dodali svůj materiál , který personál krásně upravil na stoly a my se tím nemuseli dál vůbec zabývat. Co nás trochu mrzelo bylo parkování, neboť v prostoru dvora je sice dost parkovacích míst, ale byly až na dvě obsazeny. Některá vozidla ze svatební kolony proto musela couvat a parkovat v ulici, což začalo vadit hlavně ve chvíli při odjezdech, kdy po vší té nádheře začalo dost pršet... naštěstí bylo však docela teplo, tak se nikdo nenachladil..Celkově bych hodnotila přístup personálu velmi pozitivně a prostory jsou opravdu pěkné. Děkujeme za Vše ! :-)

Manželé Kašparovi

Chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat za Váš čas, ochotu a vstřícnost během domlouvání našeho svatebního dne. Jsme rádi, že jsme si vybrali zrovna Dolce Villa hotel, moc se nám u Vás líbilo, jídlo bylo vynikající, dort krásný a moc chutný. Budeme se velmi rádi vracet.

Tereza & Vojtěch Šímovi

Moc děkujeme celému týmu Dolce Villa za perfektní servis na naší svatební hostině, která se konala 13. 12. 2014. Oběd i večerní raut byl fantastický :) :) :)

Tereza & Václav Špirhanzlovi

VŠE zkrátka BEZKONKURENČNÍ, PROFESIONÁLNÍ, ÚŽASNÉ, PŘÍJEMNÉ

- přípravy => výtečná spolupráce, příjemná, vstřícná, profesionální, zkrátka - organizace "vše jako na dlani".. cítili jsme, že jsme v dobrých rukou a mohli jsme tak být v klidu, že je o nás a vše okolo postaráno

- ubytování => hotel dýchá, vyzařuje příjemnou atmosféru, takový balzám na duši

- kuchyně => dostatečně ji vystihne jedno slovo - delikateso..

- obsluha => velice profesionální a zároveň s lidským přístupem, kouzelná kombinace pro nezapomenutelné chvíle

... a to vše díky vašemu skvělému Týmu

Zvláště vřelé poděkování patří paní Jánské, panu Plešnerovi a dalším dvěma sloužícím v restauraci... za vše moc děkujeme.. JSTE PROSTĚ ÚŽASNÍ...

Cilka & Jirka

Za všechno mockrát děkujeme.

Tereza & Ondřej Broukalovi

Se svatbou ve vašem hotelu jsme byli na 100% spokojeni :-) vše
proběhlo nad očekávání. Jídlo bylo úplně fantastický a personál, který
se o nás staral byl také perfektní. Mockrát Vám děkujeme za vše. Všude
hotel chválím a doporučuju :-).

Zuzana & Aleš Vondráčkovi

S Vaším hotelem jsme byli nadmíru spokojeni a velmi rádi se k Vám zase vrátíme, až bude příležitost. Touto cestou bych také ráda poděkovala Vaší cukrářce, která nám upekla dort a připravovala i pralinky, které jsme dostali. Dort byl naprosto skvělý a už se mne několik svatebních hostů ptalo, kde ho pekli, takže možná budete mít další zakázky :-). No a pralinky, o těch jste sama mluvila, byly luxusní.

Ještě jednou děkuji i za manžela za perfekní den, který jsme prožili u Vás v hotelu.

Jana & Jan Mertovi

Svatba u Vás byla úžasná, personál se o nás úžasně staral až do ranních hodin (to nemluvím o tom, že se nás pořád ptali, zda je všechno v pořádku apod.). Přístup vašeho hotelu a personálu byl nepřekonatelný a kuchyně skvělá.
Ještě jednou děkujeme všem, kdo se na naší svatbě účasnili, moc to pro nás znamenalo.

Petra & Martin Urbanovi

Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Váš přístup a za celou realizaci svatební hostiny.

Všichni byli nadšeni, jak jídlem, tak prostředím, prostě vše klaplo, jak mělo a já jsem strašně ráda. Byl to přece jen trochu stres, tisíc lidí, tisíc chutí a strefit se všem do vkusu je někdy nemožné. Podle ohlasů bych ale řekla, že se to skvěle povedlo. Postřehla jsem jen malé množství pečiva k tataráku, ale než jsem se rozkoukala, byl problém vyřešen. Celkově jsem s přístupem moc spokojena, jsem ráda, že se vše dalo řešit operativně a za to moc děkuji.

Děkujeme, mějte se krásně a těším se, že se třeba potkáme při nějaké jiné příležitosti.

Veronika & Ian Kuncovi

Svatebni hostina v Dolce Villa hotelu byla naprosto dokonala, nevíme kde máme začít chválit:-) Vyzdvihnout musíme manažerky Evu Ballošovou a Evu Jánskou jako skvělé organizátorky svatby, dále patří velký dík obsluhujícímu personálu na hostině, který splnil každé naše přání, nic nebyl problém, nic nám nechybělo, Dále musíme vzdát všechnu čest kuchařům za dokonalé jídlo, které všichni hosté chválili a my jsme z něj byli uplně nadšeni. A obrovské díky patří pánovi, který s námi připravoval tabuli a který se také báječně postaral o mě, jakožto o nevěstu a řádně mě uklidnil a též nám snad pomohl zajistit šťastné manželství rozbitím talíře před hotelem. Děkujeme za perfektní oslavu naší svatby.

Anna & Martin Podmaničtí

Rádi vzpomínáme na příjemný svatební den a zázemí u vás, zejména profesionální a příjemný personál, který byl připraven kdykoli být k dispozici. To jsme velmi ocenili. Stejně tak, že dokážete vyjít vstříc klientovi i co se týče finančních možností. Upřímně mohu říci, že díky této poznámce na webu jsem se Vás rozhodla oslovit s poptávkou. Jinak bych asi stránku zavřela a řekla si, že takový „luxus" si nebudeme moci dovolit. V neposlední řadě jsme byli velmi spokojeni s komunikací s Vámi, která byla vždy vstřícná a také profesionální. Manžel dodnes vzpomíná na výborné jídlo a jistě se k Vám zase vypravíme na sváteční oběd nebo večeři.

Dana & Vojta Nekvapilovi

Moc děkujeme Vám a Vašemu milému kolegovi a všemu personálu. Den byl naprosto dle našich představ a možná i nad naše očekávání krásný. Všichni naši hosté se u Vás cítili moc skvěle, stejně jako my s manželem. Jídlo, hotel a personál neměly žádnou chybu. Všichni byli naprosto spokojení.

Děkujeme Vám za možnost strávit náš velký den ve Vašem hotelu a restauraci.

Přejeme jen to nejlepší, budeme se k Vám moc rádi vracet!!! I mnoho našich hostů bylo natolik spokojených, že k Vám dorazí na jídlo! Moc jim chutnalo a nám také!!!

Markéta & Roman Čejkovi

Svatební den u Vás jsme si užili na maximum a z Vaší strany nás nezklamalo vůbec nic, naopak, byli jsme opravdu nadšeni stejně tak jako všichni ostatní hosté. Z počátku mne mrzelo, že nakonec počet byl nižší než jsme vůbec plánovali, ale máme alespoň představu jak příště oslavy plánovat. Zpětnou vazbu máme od všech jen pozitivní, a my sami neumíme ani slovy vyjádřit, jak spokojeni jsme byli. Určitě budeme Váš hotel doporučovat a sami počítáme, že se za Vámi opět při nějaké příležitosti podíváme :)

Ještě jednou obrovské díky za servis, který jste nám poskytli, za ochotu, trpělivost a hlavně za nezapomenutelný zážitek!

Barbora & Petr Olivovi

Vše bylo v pořádku a byli jsme moc spokojení s přístupem i veškerými službami.
Rádi jsme využili příjemné a klidné prostředí Vašeho hotelu.
Moc děkujeme za Váš zájem i pomoc při zařizování svatby.

Manželé Loseničtí

Rádi bychom Vám poděkovali za uskutečnění svatební hostiny ve Vašem hotelu. Celkově jsme byli velmi spokojeni, největší poděkovaní patří obsluze, která vše zvládala a chovala se profesionálně. Jídlo bylo chutné a hosté byli spokojeni, což je pro nás nejdůležitější.

A proto přijměte naše poděkování za spolupráci, a to jak Vám, tak Vašemu personálu. Do budoucna Vás budeme doporučovat pro uspořádání různých oslav.

Hana & Martin Červenkovi

Děkujeme Vám, že jsme u Vás mohli uspořádat naši svatební hostinu. Moc se nám u Vás líbilo a nejen nám :-) Svatebčané si pochvali nejen zvolený raut, ale také prostory. Celý den se velmi vydařil a komunikovat s Vámi byla jedna radost :-)

Rozhodně jsme u Vás nebyli naposledy.

Tereza & Honza Tinkovi

Rádi bychom Vám poděkovali za péči, kterou jste věnovali přípravě svatby, samotnému obřadu i následné oslavě! My i naši svatebčané jsme celý den hodnotili velice pozitivně:-) Personál byl ochotný a profesionální, vše bylo připravené dle dohody.

Ještě jednou tedy děkuji za Váš přístup a věřím, že se při nějaké příležitosti znovu potkáme!

Bára & Martin Zahálkovi

Celá svatba se skvěle vydařila, hosté odcházeli moc spokojení, takže se veškerá vynaložená práce vrátila v podobě chvály, za což jsme upřímně rádi. Jídlo bylo výborné, dort úžasný.

Ještě jednou Vám moc děkujeme, za nás opravdu nadmíru velká spokojenost:-) Určitě k Vám budeme chodit slavit výročí svatby. 

Alena & Oldřich Heldovi

Velice děkujeme za perfektní den v Dolce Villa. Organizace, personál i jídlo bylo výborné... Se vším jsme byli velice spokojeni a doporučíme Vás známým.

Manželé Pavelkovi

Předně bychom chtěli poděkovat za nádherný den. Krásně jsme si ho užili a naše apartmá bylo krásné. Dále musíme vyzvdvihnout jídlo, máte opravdu skvělé kuchaře, všichni je chválili. 

Manželé Švarcovi

Vše probíhalo v tom nejlepším možném duchu na jedničku. Obsluha byla moc příjemná a splnila všechny požadavky, navíc reagovala pružně. Jídlo bylo fantastické, doslova se po něm slehla zem :). A prostory rovněž moc krásné, takže plná spokojenost.

Až budeme pořádat nějakou oslavu, případně výročí, tak určitě rádi opět využijeme vaše prostory.

Jana & Jaroslav Neuwirtovi

Chtěli bychom s manželem moc poděkovat za skvělou spolupráci během příprav i samotného průběhu naší svatby dne 1.12.2012. Vše bylo skvělé! Velké díky kuchařům, všichni byli uneseni z jídla, skutečně výborné a dort absolutně vynikající! Výzdoba byla ještě lépe dotažená než jsem si představovala a komunikace během večera byla perfektní.

Děkujeme za pomoc s chlazením výslužek a za ochotu celého personálu, se kterým jsme měli čest se potkat.

Děkujeme, že jsme mohli strávit náš velký den u Vás a ještě tak skvělým způsobem, všem se u vás moc líbilo a věřím, že jsme se neviděli naposledy.

Renata & Rio J. Martinez